Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
5 Polska Marek Sobik
BTS REKORD BTS REKORD
4 Polska Łukasz Szędzielarz
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 21
Dzisiaj: 161 Wczoraj: 141
Ogółem: 102169
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 24.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2016/17r.

kk szatany @01.05.2017

Wyniki 24.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2016/17r.

Wyniki 24.Kolejki III Ligi gr.3 29.04.17r. oraz 30.04.17r. Sobota oraz Niedziela:



29.04.2017r.Sobota godz.11:00 
Miedz II Legnica - Śląsk II Wrocław 1:0!!!
1:0 34min.14.Karol Gardzielewicz (Miedź II Legnica),
Kompleks Sportowy w Legnicy: ul.Świerkowa , 59-220 Legnica,
Sędziował: Robert Kowalczyk (Częstochowa, Śląski ZPN),
Widzów:
29.04.2017r.Sobota godz.16:00

KGHM Zanam Polkowice - Piast Żmigród 4:2!!!
1:0 25min.13.Adrian Nowacki (KGHM Zanam Polkowice),
2:0 45min.13.Adrian Nowacki (KGHM Zanam Polkowice),
3:0 55min.18.Michał Bednarski (KGHM Zanam Polkowice),

3:1 66min.10.Krystian Jajko (Piast Żmigród),
3:2 69min.10.Krystian Jajko (Piast Żmigród),
4:2 85min.20.Rafał Karmelita (KGHM Zanam Polkowice),
Stadion Miejski w Polkowicach:ul. Kopalniana 4, 59-100 Polkowice,
Sędziował: Łukasz Groń (Zabrze, Śląski ZPN),
Widzów:
29.04.2017r.Sobota godz.17:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - Górnik II Zabrze 2:1!!! 
1:0 14min.5.Michał Bojdys (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:1 64min.Konrad Nowak (Górnik II Zabrze),
2:1 90+1min.66.Dawid Hałat (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
Stadion Rekordu: ul.Startowa 13, 43-309 Bielsko-Biała,
Sędziowali: Główny - Kacper Hołojda (Wałbrzych), Asystenci - Damian Grabowski (Wałbrzych), Adrian Dotocik (Wałbrzych Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów:
29.04.2017r.Sobota godz.17:00 

GKS 1962 Jastrzębie - Ruch Zdzieszowice 0:2!!!
0:1 25min.16.Mateusz Szatkowski (Ruch Zdzieszowice),
0:2 90+5min.11.Mateusz Marzec (Ruch Zdzieszowice),

Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju: ul. Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie-Zdrój,
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław, Dolnośląski ZPN),
Widzów: 900.
29.04.2017r.Sobota godz.17:00 
Stal Brzeg - Górnik Wałbrzych 1:1!!!!
0:1 10min.19.Dominik Bronisławski (Górnik Wałbrzych)
1:1 52min.23.Łukasz Żagleń (Stal Brzeg),
Stadion Miejski w Brzegu: ul.Sportowa 1, 49-304 Brzeg,
Sędziowali: Główny - Paweł Łapkowski (Świebodzin), Asystenci - Piotr Malczarski (Świebodzin), Przemysław Woźniak (Świebodzin, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 500.
29.04.2017r.Sobota godz.17:00 
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa 1:4!!!
0:1 8min.10.Adrian Musiał (C) (Skra Częstochowa), 
0:2 14min.27.Patryk Mularczyk (Skra Częstochowa), 
0:3 48min.9.Daniel Nowak (Skra Częstochowa), 
0:4 86min.8.Łukasz Kowalczyk (Skra Częstochowa), 

1:4 90+2min.15.Mateusz Majsner (Pniówek Pawłowice Śląskie),
Stadion Gminny Ośrodek Sportu: ul.Sportowa 7, 43-251 Pawłowice Śląskie,
Sędziował: Jakub Krajewski (Skoczów, Śląski ZPN),
Widzów:
30.04.2017r.Niedziela godz.17:00

Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów 3:4!!! 
1:0 6min.7.Dawid Pawlusiński (Unia Turza Śląska),
2:0 11min.99.Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska,rzut karny)
2:1 21min.17.Paweł Słonecki (Lechia Dzierżoniów),
2:2 53min.9.Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów),
2:3 73min.6.Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów),

3:3 88min.6.Michał Szczurek (Unia Turza Śląska),
3:4 90min.6.Marcin Buryło (Lechia Dzierżoniów),
Stadion Unii Turza Śląska: ul. Bogumińska 17, 44-351 Turza Śląska,
Sędziowali: Główny - Szymon Łężny (Kluczbork), Asystenci - Dawid Matyszczak (Kluczbork), Jacek Tokarski (Kluczbork, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: 
30.04.2017r.Niedziela godz.17:00

BKS Stal Bielsko-Biała - Olimpia Kowary 6:0!!!
1:0 10min.3.Konrad Kareta (BKS Stal Bielsko-Biała),
2:0 11min.19.Aleksander Chmielewski (BKS Stal Bielsko-Biała),
3:0 13min.11.Damian Zdolski (C) (BKS Stal Bielsko-Biała),
4:0 19min.10. Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała, rzut karny),
5:0 24min.10. Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała, rzut karny),
6:0 84min.7.Damian Szczęsny (BKS Stal Bielsko-Biała),

Stadion Miejski w Bielsku-Białej: ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała,
Sędziował: Paweł Hożaniecki (Żary, Lubuski ZPN), 
Widzów:
* Mecz Ślęża Wrocław - Falubaz Zielona Góra został przełożony na 10.05.17r.Środa godz.17:00 powód odwołania meczu zły stan boiska
Żródło: własne / www.lajfy.com.pl

Komentarze (1 opinia) Dodaj opinię

th [87.205.62.***] dodano: 03.05.2017, 01:07 #1
Nazwisko sędziego meczu BKS Stal Bielsko-Biała - Olimpia Kowary to Horożaniecki Paweł.

Poprzedni mecz

Puchar Polski okręg Bielsko-Biała Sezon 2017/18r.
25.11.2017, 12:00
Stadion Pioner Pisarzowice: ul.Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice,
KS Spójnia Landek 0:0 k. 3:2 BTS REKORD
KS Spójnia Landek BTS REKORD

Następny mecz

Sparingi zima 2017r.
20.01.2018, 13:00
Chełmek
MKS Trzebina - BTS REKORD
MKS Trzebina BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 17 +18 36
2. Stal Brzeg Stal Brzeg 17 +17 33
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 17 +9 33
4. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 17 +7 31
5. KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 +10 28
6. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 17 +2 27
...
10. BTS REKORD BTS REKORD 17 0 22

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!