Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD
2 Kolumbia Ronald Miguel Solorzano Herrera
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Bojdys
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 22
Dzisiaj: 154 Wczoraj: 149
Ogółem: 86084
Zobacz więcej

Aktualności

Turniej preeliminacyjny UEFA Futsal Cup Dzień 3 26.08.2017r. Sobota godz.19:30

kk szatany @28.08.2017

Turniej preeliminacyjny UEFA Futsal Cup Dzień 3 26.08.2017r. Sobota godz.19:30

Awans mistrzów Polski do fazy Main Round rozgrywek UEFA Futsal Cup!Turniej preeliminacyjny UEFA Futsal Cup Dzień 3 26.08.2017r.Sobota godz.19:30 Svendborg Dania,
København Futsal - REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:6!!!
0:1 3:22min.17.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 4:36min.17.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:3 12:02min.2.Michał Kubik (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:3 21:22min.9.Rasmus Johansson (København Futsal),
1:4 23:28min.17.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
2:4 24:03min.5.Jonas Hoffmann (København Futsal),
2:5 25:12min.14.Michał Marek (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
2:6 34:43min.17.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
3:6 36:17min.8.Lukas Christoffersen (København Futsal),
 
København Futsal: 12.Christian Hjort Haberecht (1.Emil Graulund), - 5.Jonas Hoffmann, 7.Rasmus Lucht, 9.Rasmus Johansson, 20.Mathias Findalen Bickersteth, - 2.Lasse Jensen, 3.Bashir Al-Hamami, 4.Ibrahim Al-Faour (C), 6.Ussaima Darraji, 8.Lukas Christoffersen, 11.Amin Benmoumou, 14.Jens Lev Berlin,
Trener:
REKORD: 1.Michał Kałuża (12.Bartłomiej Nawrat) - 9.Artur Popławski, 10.Paweł Budniak, 14.Michał Marek, 20.Ołeksandr Bondar, - 2.Michał Kubik, 5.Kamil Surmiak, 7.Łukasz Biel, 8.Tomasz Gąsior, 11.Rafał Franz, 15.Szymon Cichy, 17.Michal Seidler, 18.Jan Janovský (C).
Trener: Andrzej Szłapa,
II Trener: Bartłomiej Nawrat,
Fizjoterapeuta: Jakub Drąg,
Kierownik drużyny: Krzysztof Burnecki,
Żółte kartki: 2.Lasse Jensen, 18:57min.20.Mathias Findalen Bickersteth (Obaj København Futsal), - 23:17min.18.Jan Janovský (C), 25:52min.9.Artur Popławski (Obaj REKORD BIELSKO-BIAŁA),
Sędziowali: Victor Berg-Audic (Francja), Chrístos Chrístou (Cypr) – Trayan Enchev (Bługaria),
 
W drugim dzisiejszym meczu ASE Doúka wygrał 6:2 (5:0) z Belfast United FC.
Tabela grupy G:
1.REKORD BIELSKO-BIAŁA 3m.9pkt.30:6br.- Awans
2.København Futsal 3m.6pkt.18-15br.
3.ASE Doúka 3m.3pkt.9-11br.
4.Belfast United FC 3m.0pkt.11-36br.
 
W kolejnej rundzie, która odbędzie się w dniach 10-15 października, Rekord zagra w grupie szóstej z ŠK Slovan Bratysława (Słowacja, gospodarz turnieju), Georgians Tbilisi (Gruzja) oraz ZVV 't Knooppunt (Holandia). Do następnej rundy awansuje zwycięzca grupy,
Żródło: www.bts.rekord.com.pl / www.90minut.pl / www.lajfy.com

Video-materiał Rekord TV:

Wyprawa biało-zielonych do Danii była bardzo udana. „Rekordziści” przeszli przez turniejowe eliminacje bez wpadek i błędów, w pełni skoncentrowani na realizacji celu, czyli awansie do fazy Main Round. W połowie października br., bielszczanie ruszą do Bratysławy, aby w zasadniczej części rozgrywek UEFA Futsal Cup zmierzyć się z gospodarzami – miejscowym Slovanem, Georgians Tbilisi oraz zwycięzcą preelimiancji w grupie H – holenderskim 't Knooppunt.

Zanim promocja do bratysławskich zawodów zmaterializowała się, trzeba było postawić pieczęć i wygrać lub zremisować z gospodarzami turnieju w duńskim Svendborgu. Ekipa København Futsal dość szybko została odarta ze złudzeń. Z niesłychaną konsekwencją „rekordziści” przekuwali na parkiecie założoną taktykę – nie dać Duńczykom rozwinąć skrzydeł i próbować możliwie szybko wyjść na prowadzenie. Dzięki znakomitemu instynktowi strzeleckiemu Michala Seidlera nasza drużyna po upływie niespełna pięciu minut prowadziła już 2:0. Gdy Michał Kubik podwyższył rezultat po trafieniu z 13. minuty, zwycięstwo bielszczan było już praktycznie przesądzone. Nerwowość wywołana żywiołowym i chaotycznym stylem gry miejscowych wkradła się dopiero w drugiej odsłonie. Obie drużyny nie ustrzegły się prostych błędów i pomyłek, ale wszystko w tej części odbyło się wedle zasady – cios za cios, co dotyczyło goli, ale i – niestety – żółtych kartek. To tak naprawdę jedyny mankament, który musimy biało-zielonym wytknąć. Bodaj pięć „żółtek” wywiezionych z turnieju w Danii trzeba uznać za niepotrzebny „nadbagaż”. Natomiast skupiając się wyłącznie na stronie sportowej musimy mistrzów kraju pochwalić za żelazną konsekwencję, za pokaz dobrego (momentami bardzo efektownego) futsalu, za jego świetną promocję w polskim wydaniu. Wielkie uznanie dla naszych zawodników, trenera oraz całego sztabu ludzi, którzy przyczynili się do organizacji pobytu bielszczan w Danii, w tym także tych, którzy pozostali na miejscu, w Cygańskim Lesie. Szacun także dla grupy fanów, którzy podążyli za „rekordzistami” aż do Svendborga! Dzięki również za okazywane na przeróżne sposoby wsparcie i sympatię wobec bielskiego Rekordu ze strony praktycznie całego środowiska futsalowego w naszym kraju!

Żródło: TP / Rekord TV www.bts.rekord.com.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

11. kolejka III liga gr.3
07.10.2017, 13:00
Rekord ul.Starowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
BTS REKORD 1:4 Pniówek Pawłowice Śląskie
BTS REKORD Pniówek Pawłowice Śląskie

Następny mecz

12. kolejka III liga gr.3
14.10.2017, 13:00
Stadion MOSiR Stadion Uniwersytecki: ul.ul. Sulechowska 37 65-147 Zielona Góra, Zielona Góra
Falubaz Zielona Góra - BTS REKORD
Falubaz Zielona Góra BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Stal Brzeg Stal Brzeg 11 +13 24
2. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 10 +13 23
3. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 10 +8 21
4. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 11 +3 20
5. Ślęża Wrocław Ślęża Wrocław 11 -1 19
6. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 11 +6 18
...
9. BTS REKORD BTS REKORD 10 0 15

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!