Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 15
Dzisiaj: 381 Wczoraj: 978
Ogółem: 226901
Zobacz więcej

Aktualności

Beyer Futsal Masters 2017 31.08.17r. - 03.09.17r.

kk szatany @28.08.2017

Beyer Futsal Masters 2017 31.08.17r. - 03.09.17r.

Wrocławski turnej z Barceloną!!!Nadchodzi wielkie futsalowe święto w naszym kraju. Od 31 sierpnia do 3 września do wrocławskiej hali „Orbita” zawitają wielkie marki, aby zmierzyć się w turnieju Beyer Futsal Masters 2017.

Impreza, która zostanie rozegrana na przełomie sierpnia i września, jest obsadzona zespołami znaczącymi wiele w europejskim futsalu. Aż pięć drużyn to ekipy zagraniczne. Na pewno największą, której specjalnie nie trzeba przedstawiać, jest FC Barcelona Lassa. Sprowadzenie tak wielkiej ekipy to ogromny sukces organizatorów. Katalończycy są chociażby dwukrotnymi triumfatorami Pucharu Europy w futsalu. W zawodach wystąpi także Napoli Calcio a 5. Jedna z lepszych drużyn grających we włoskiej Serie A, naszpikowana reprezentantami najlepszych nacji na świecie. Również Czechy będą miały swojego przedstawiciela na wrocławskim turnieju. Naszych południowych sąsiadów będzie reprezentował mistrz tego kraju, czyli FK Era-Pack Chrudim. Zespół ten jest uczestnikiem UEFA Futsal Cup. W ostatnim czasie klub ten miał okazję rozgrywać sparing z Rekordem Bielsko-Biała, który zakończył się sukcesem polskiej ekipy.

 

Stawkę zagranicznych teamów uzupełniają Ilves FS Tampere oraz S.C. Sokol Khmelnitsky. Drużyny te występują odpowiednio w fińskiej i ukraińskiej ekstraklasie. Pierwsza aż ośmiokrotnie została mistrzem swojego kraju.

 

W turnieju wystąpią trzej polscy reprezentanci. Najsilniejszym jest Rekord Bielsko-Biała. Niespełna tydzień przed zawodami we Wrocławiu Rekordziści reprezentowali Polskę w Svendborgu w I fazie grupowej UEFA Futsal Cup, a swój występ zakończyli awansem. Poza mistrzami Polski w turnieju pokaże się jeszcze Lex Kancelaria Słomniki – beniaminek ekstraklasy, który w ostatnim czasie dokonał wielu świetnych transferów i po odświeżeniu swojej kadry na pewno będzie jedną z drużyn walczących o medale. Całą stawkę zamyka Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, czyli gospodarz imprezy. Mimo, że jest to pierwszoligowiec, to także może namieszać w turnieju. Zespół ten w zeszłym sezonie walkę o najwyższą klasę rozgrywkową przegrał dopiero w barażach, a w swoim składzie ma m.in. Macieja Foltyna – najlepszego polskiego bramkarza, reprezentanta kraju.

 

Beyer Fut5al Masters to bez wątpienia najlepiej obsadzony międzynarodowy turniej futsalu w Polsce. Jak mówią organizatorzy impreza rozwijana jest z roku na rok ze względu na duże zainteresowanie publiczności. Turniej z uwagi na rosnącą popularność został przeniesiony do Wrocławia. Organizatorzy dodatkowo postarali się o ściągnięcie największych drużyn w Europie, m.in. słynnej FC Barcelony Lassa.

Poprzednia edycja, rozgrywana jeszcze w Jelczu-Laskowice, była również świetnie obsadzona. Do miejscowego Centrum Sportu i Rekreacji przybyły zagraniczne drużyny Ilves Tampere, ERA-PACK Chrudim i Stalitsa Mińsk. Stawkę uzupełniały zespoły z Polski – Rekord Bielsko-Biała, Red Dragons Pniewy, Pogoń ’04 Szczecin, Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice. Dodatkowo do zmagań przystąpiła młodzieżowa reprezentacja Polski. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Mińska, która pokonała w finale ERĘ-PACK Chrudim.

 

Jak będzie prezentować się rywalizacją w tegorocznym turnieju? Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Po trzydniowych zmaganiach nadejdą finały. Drużyny z danych miejsc będą mierzyły się ze swoim odpowiednikiem z drugiej grupy o odpowiednio siódme, piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

GRUPA A
FC Barcelona Lassa (Hiszpania)
Ilves FS Tampere (Finlandia)
Lex Kancelaria Słomniki (Polska)
KS Orzeł Futsal (Polska - Gospodarz)

 

GRUPA B
FK Era-Pack Chrudim (Czechy)
Napoli Calcio a 5 (Włochy)
REKORD BIELSKO-BIAŁA (Polska)
SC „SOKOL” Khmelnitskiy (Ukraina)

 

Bilety na tegoroczną edycję Beyer Fut5al Masters dostępne są serwisie eBilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się już od 5 złotych za jeden dzień i 20 złotych za karnet na cały turniej. Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce 31 sierpnia 2017 roku o godzinie 20:00. Zaraz po uroczystości będzie miał miejsce mecz FC Barcelona Lassa – KS Orzeł Futsal. Wcześniej jednak odbędą się trzy inne spotkania.

 

Tekst: Kamil Każimierczak www.futsalekstraklasa.pl 

Foto: materiały organizatorów

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
15.07.2018, 14:30
Stadion Sportowy: ul.Sportowa 34-321 Łękawica.
LKS Orzeł Łękawica 0:9 Rekord Bielsko-Biała
LKS Orzeł Łękawica Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
18.07.2018, 11:00
Stadion Kużni Ustroń: Sportowa, 43-450 Ustroń
MFK Ružomberok B - Rekord Bielsko-Biała
MFK Ružomberok B Rekord Bielsko-Biała
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!