Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 15
Dzisiaj: 404 Wczoraj: 978
Ogółem: 226924
Zobacz więcej

Aktualności

Reprezentacja Polski w Futsalu:

kk szatany @30.08.2017

Reprezentacja Polski w Futsalu:

Trio na Madziarów, duet na SerbówSelekcjoner futsalowej reprezentacji Polski – Andrzej Bianga, rozesłał powołania na pierwsze ze spotkań barażowych.

Stawką dwumeczu z Węgrami jest awans na przyszłoroczne finały UEFA Futsal EURO, które odbędą się w Słowenii. Pierwsze ze spotkań z Madziarami rozegrane zostanie 12 września br. o godz. 18:00, w Miszkolcu. Wyjazdową potyczkę poprzedzi kilkudniowe zgrupowanie biało-czerwonych w Nowym Sączu. Powołanie otrzymała czternastka graczy, w tym trzej „rekordziści” – Michał KałużaRafał Franz (na zdjęciu) i Michał Kubik. Dodajmy, iż rewanżowe spotkanie: Polska – Węgry odbędzie dwa tygodnie później, w Koszalinie.

W tym samym czasie 12.09.2017r. w innym z meczów barażowych reprezentacja Czech zmierzy się w Chomutovie z Serbią. W kadrze naszych południowych sąsiadów znalazł się duet futsalowców Rekordu – Jan Janovský i Michal Seidler.

Powołani do reprezentacji Polski:

Michał Kałuża, Michał Kubik i Rafał Franz (Wszyscy REKORD BIELSKO-BIAŁA), Mikołaj Zastawnik, Robert Gładczak, Tomasz Lutecki i Maciej Mizgajski (Wszyscy Clearex Chorzów), Michał Widuch i Przemysław Dewucki (Obaj Piast Gliwice), Tomasz Kriezel, Marcin Mikołajewicz i Krzysztof Elsner (Wszyscy FC Toruń), Dominik Solecki (Lex Kancelaria Słomniki) i Sebastian Wojciechowski (Red Devils Chojnice)

Żródło: TP www.bts.rekord.com.pl Foto: PM

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
15.07.2018, 14:30
Stadion Sportowy: ul.Sportowa 34-321 Łękawica.
LKS Orzeł Łękawica 0:9 Rekord Bielsko-Biała
LKS Orzeł Łękawica Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
18.07.2018, 11:00
Stadion Kużni Ustroń: Sportowa, 43-450 Ustroń
MFK Ružomberok B - Rekord Bielsko-Biała
MFK Ružomberok B Rekord Bielsko-Biała
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!