Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 15
Dzisiaj: 389 Wczoraj: 978
Ogółem: 226909
Zobacz więcej

Aktualności

II Liga Kobiet gr.śląska:

kk szatany @05.09.2017

II Liga Kobiet gr.śląska:

Aż do zakończenia wakacji trzeba było czekać na inauguracyjny występ II-ligowych „rekordzistek”.Rekord II Bielsko-Biała – Mitech II Żywiec 7:0 (2:0)

1:0 Mandla (8. min.)

2:0 Polnik (35. min.)

3:0 Midor (49. min.)

4:0 Moskała (72. min.)

5:0 Klos (75. min.)

6:0 Franaszek (77. min.)

7:0 Franaszek (90. min., z rzutu karnego)

Rekord: Kuś (75. Berdys) – Łyczko (46. Chóras), Chrząszcz (80. Bułka), Polnik, Skolarz (65. Bysko), Moskała, Madeja, Nowacka (46. Klos), Franaszek, Mandla (75. Marchewka), Gabzdyl (46. Midor)

Premiera sezonu 2017/2018 i od razu derby, a w nich kilka debiutów w składzie biało-zielonych, no i przede wszystkim pierwsze oficjalne spotkanie gospodyń pod trenerską wodzą Marcina Trzebuniaka. Wszystko, a zwłaszcza wynik wypadło dla gospodyń bardzo okazale. – Niewątpliwy wpływ na taki obrót spraw miały dwa pierwsze gole, które były przez nas solidnie wypracowane, niczym w treningu. Pierwszy po zastosowaniu agresywnego pressingu, drugi po umiejętnie rozegranym rzucie rożnym – podkreślił szkoleniowiec „rekordzistek”. Szczególnej wagi dla losów spotkania nabrał gol „numer dwa” dla biało-zielonych, gdyż padł w okresie przewagi żywczanek. Po rychłej utracie gola w 8. minucie przyjezdne dość szybko opanowały sytuację i skutecznie dezorganizowały grę Rekordu. Stąd tak istotne było, że w kluczowym fragmencie pierwszej części meczu bielszczanki zdołały podwyższyć prowadzenie. Natomiast newralgicznym momentem spotkania okazal się gol na 3:0 Żanety Midor, tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony. Po dynamicznym wejściu w pole karne bielszczanki i efektownym uderzeniu z narożnika, po przekątnej w okolice „okienka” bramki Mitechu II, żywczankom wyraźnie opadły skrzydła. Przejawem ich zniechęcenia i braku wiary była rosnąca przewaga gospodyń, a już całkowicie załamująca okazała się strata trzech goli w króciutkim odstępie pięciu minut. Ostatnie dwa trafienia w meczu autorstwa niezawodnej Agnieszki Franaszek były już tylko konsekwencją frustracji w zespole gości.

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Trzebuniak: - Najbardziej cieszy mnie, oczywiście obok wyniku, fakt że każda z dziewcząt pokazała dziś, że mogę na nie liczyć. I dotyczy to każdej z zawodniczek, które pojawiły się dziś na boisku. Już nawet nie tak rezultat, jak właśnie to, iż każda zagrała na sto procent swoich możliwości jest dla mnie bardzo cenne.

Żródło: TP www.bts.rekord.com.pl  Foto-archiwum: PM

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
15.07.2018, 14:30
Stadion Sportowy: ul.Sportowa 34-321 Łękawica.
LKS Orzeł Łękawica 0:9 Rekord Bielsko-Biała
LKS Orzeł Łękawica Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
18.07.2018, 11:00
Stadion Kużni Ustroń: Sportowa, 43-450 Ustroń
MFK Ružomberok B - Rekord Bielsko-Biała
MFK Ružomberok B Rekord Bielsko-Biała
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!