Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD
2 Kolumbia Ronald Miguel Solorzano Herrera
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Bojdys
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 23
Dzisiaj: 160 Wczoraj: 149
Ogółem: 86090
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 6.Kolejki III Ligi gr.3:

kk szatany @07.09.2017

Wyniki 6.Kolejki III Ligi gr.3:

Wyniki 6.Kolejki III Ligi gr.3 31.08.17r. 02.09.17r. oraz 13.09.17r. Czwartek Sobota oraz Środa:



31.08.2017r.Czwartek godz.18:00
Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze 5:1!!!
1:0 7min.23.Dawid Niedbała (Skra Częstochowa),
 2:0 41min.19.Daniel Rumin (Skra Częstochowa, rzut karny),
 3:0 47min.19.Daniel Rumin (Skra Częstochowa),

 3:1 51min.20.Krzysztof Kiklaisz (Górnik II Zabrze),
 4:1 73min.19.Daniel Rumin (Skra Częstochowa),
 5:1 90min.8.Łukasz Kowalczyk (Skra Częstochowa),

Stolzle Stadion w Częstochowie: ul. Loretańska 20, 42-226 Częstochowa,
Sędziowali: Główny - Paweł Dziopak (Tychy), Asystenci - Marcin Stoń (Czaniec), Łukasz Kruk (Tychy, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 150.
02.09.2017r.Sobota godz.14:00 
Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1!!!
1:0 59min.20.Michał Sikorski (Stal Brzeg),
1:1 80min.16.Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała),
2:1 90min.14.Batrłomiej Kulczycki (Stal Brzeg),
Stadion Miejski w Brzegu: ul.Sportowa 1, 49-300 Brzeg,
Sędziowali: Główny - Mateusz Maj (Wrocław), Jakub Tomalski (Wrocław), Jakub Szkutnik (Wrocław, wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 475 (w tym spora grupa kibiców gości),
02.09.2017r.Sobota godz.16:00 
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1!!!
0:1 38min.21.Rafał Świtaj (C) (Stilon Gorzów Wielkopolski),
1:1 90+5min.4.Patryk Antończak (Pniówek Pawłowice Śląskie),
Gminy Ośrodek Sportu: ul.Sportowa 7, 43-251 Pawłowice
Sędziowali: Główny - Karolina Tokarska (Kluczbork), Asystenci - Dymitrij Zubal (Opole), Bartosz Źmuda (Opole, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: 140 (w tym spora grupa kibiców gości), 
02.09.2017r.Sobota godz.16:00 
Ruch Zdzieszowice - REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:2!!!
0:1 8min.13.Roland Solorzano (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 47min.10.Marek Sobik (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:2 68min.11.Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice),
2:2 75min.9.Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice),
Stadion Miejski w Zdzieszowicach: ul.Rozwadzka, 47-330 Zdzieszowice,
Sędziowali: Główny - Paweł Horożaniecki (Żary), Asystenci - Jarosław Gałązka (Jasień), Mariusz Maćko (Jasień, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 120.
02.09.2017r.Sobota godz.16:00 
Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska 1:3!!!
1:0 9min.11.Artur Małecki (Falubaz Zielona Góra),
1:1 66min.Dariusz Pawlusiński (Unia Turza Śląska),
1:2 79min.99.Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska),
1:3 88min.99.Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska),

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze: ul. Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra 
Sędziowali: Główny - Robert Parysek (Głogów), Asystenci - Łukasz Sabiło (Lubin), Grzegorz Nalepa (Głogów, Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów: 150.
02.09.2017r.Sobota godz.16:00 
Lechia Dzierżoniów - Polonia Głubczyce 4:1!!!
 0:1 22min.8.Kacper Pawlus (Polonia Głubczyce), 
 1:1 39non.6.Marcin Buryło (C) (Lechia Dzierżoniów), 
 2:1 45min.9.Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów, rzut karny), 
 3:1 74min.6.Marcin Buryło (C) (Lechia Dzierżoniów), 
 4:1 87min.11.Dawid Domardzki (Lechia Dzierżoniów),

Stadion Lechii Dzierżoniów: ul.Wrocławska 47, 58-200 Dzierżoniów,
Sędziowali: Główny - Łukasz Groń (Zabrze), Asystenci - Marcin Rusek (Chorzów), Robert Boruta (Katowice, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 200.
02.09.2017r.Sobota godz.16:00 
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 3:0!!!!
1:0 52min.7.Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry),
2:0 54min.17.Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry)
3:0 90+2min.18.Sławomir Pach (C) (Gwarek Tarnowskie Góry, rzut karny),

Stadion: Ul Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry,
Sędziowali: Główny - Jacek Babiarz (Kluczbork), Asystenci - Przemysław Milczarek (Kluczbork), Marcin Filarski (Kluczbork, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: 300.
02.09.2017r.Sobota godz.17:00 
KGHM Zanam Polkowice - Miedż II Legnica 2:0!!!
 1:0 40min.16.Maciej Bancewicz (KGHM Zanam Polowice), 
 2:0 76min.17.Mariusz Suszkiewicz (C) (KGHM Zanam Polkiwice),

Stadion Miejski w Polkowicach: ul. Kopalniana 4, 59-100 Polkowice,
Sędziował: Leszek Lewndowski (Gliwice, Śląski ZPN),
Widzów: 400.
13.09.2017r.Środa godz.17:00
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin 
Stadion OSiR Miejski w Żmigrodzie: ul.Sportowa 13, 55-140 Żmigród,
Sędziowie: Główny - Paweł Łapkowski (Świebodzin) Asystenci - Piotr Maczalski (Świebodzin), Sebastian Chudy (Świebodzin, Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów:
Żródło: 
www.lajfy.com / www.90minut.pl / www.polskieligi.net

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

11. kolejka III liga gr.3
07.10.2017, 13:00
Rekord ul.Starowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
BTS REKORD 1:4 Pniówek Pawłowice Śląskie
BTS REKORD Pniówek Pawłowice Śląskie

Następny mecz

12. kolejka III liga gr.3
14.10.2017, 13:00
Stadion MOSiR Stadion Uniwersytecki: ul.ul. Sulechowska 37 65-147 Zielona Góra, Zielona Góra
Falubaz Zielona Góra - BTS REKORD
Falubaz Zielona Góra BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Stal Brzeg Stal Brzeg 11 +13 24
2. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 10 +13 23
3. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 10 +8 21
4. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 11 +3 20
5. Ślęża Wrocław Ślęża Wrocław 11 -1 19
6. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 11 +6 18
...
9. BTS REKORD BTS REKORD 10 0 15

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!