Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 11
Dzisiaj: 358 Wczoraj: 978
Ogółem: 226878
Zobacz więcej

Aktualności

Zmarł Paweł Wojciech!!!

kk szatany @08.09.2017

Zmarł Paweł Wojciech!!!

Śmierc młodego "Rekordzisty"W wieku niespełna 16-stu lat zmarł Paweł Wojciech.

24 sierpnia br. na drodze DK 1, w okolicach Piasku doszło do wypadku drogowego, w którym najbardziej ucierpiał właśnie Paweł. Po kilkunastu dniach pobytu w jednym z katowickich szpitali wszelkie funkcje życiowe ustały, Paweł zmarł 7 września 2017 roku.

Paweł Wojciech był bramkarzem zespołu juniorów młodszych Rekordu, podopiecznym trenera Bartosza Woźniaka. Do naszego klubu trafił z pszczyńskiej Iskry latem br., a od 4 września miał rozpocząć naukę w liceum ogólnokształcącym naszej SMS. Zdążył rozegrać tylko jedno spotkanie ligowe w biało-zielonych barwach przeciwko ekipie Tyskiego Sportu, zbierając po tym występie zasłużenie wyśmienite recenzje. Ale bynajmniej nie tylko dzięki temu Paweł pozostanie w naszej pamięci, straciliśmy znakomitego Kolegę i młodego sportowca o fantastycznych perspektywach rozwoju.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego cała społeczność Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego składa kondolencje oraz wyrazy współczucia.

Żródło: TP www.bts.rekord.com.pl   Foto: www.iskra.pszczyna.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
15.07.2018, 14:30
Stadion Sportowy: ul.Sportowa 34-321 Łękawica.
LKS Orzeł Łękawica 0:9 Rekord Bielsko-Biała
LKS Orzeł Łękawica Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
18.07.2018, 11:00
Stadion Kużni Ustroń: Sportowa, 43-450 Ustroń
MFK Ružomberok B - Rekord Bielsko-Biała
MFK Ružomberok B Rekord Bielsko-Biała
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!