Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
5 Polska Marek Sobik
BTS REKORD BTS REKORD
4 Polska Łukasz Szędzielarz
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 18
Dzisiaj: 97 Wczoraj: 141
Ogółem: 102105
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 9.Kolejki III Liga gr.3 23.09.17r. oraz 24.09.17r.:

kk szatany @24.09.2017

Wyniki 9.Kolejki III Liga gr.3 23.09.17r. oraz 24.09.17r.:

Wyniki 9.Kolejki III Ligi gr.3 23.09.2017r. oraz 24.09.2017r. Sobota oraz Niedziela: 



23.09.2017r.Sobota godz.13:00 
Polonia Głubczyce - Falubaz Zielona Góra 1:5!!!
0:1 12min.10.Artur Małecki (Falubaz Zielona Góra),
0:2 15min.24.Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra),
0:3 30min.24.Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra),
0:4 59min.24.Szymon Kobusiński (Falubaz Zielona Góra),
0:5 72min.6.Rafał Ostrowski (Falubaz Zielona Góra),

1:5 74min.2.Łukasz Bawoł (Polonia Głubczyce),
Stadion Miejski w Głubczycach: ul. Sportowa 1, 48-100 Głubczyce, 
Sędziowali: Główny - Damian Sylwestrzak (Wrocław) Asystenci - Michał Hnatkieicz (Wrocław), Paweł Kucharczyk (Wrocław, Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów:
23.09.2017r.Sobota godz.16:00 

Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród 6:3!!!
0:1 17min.10.Mateusz Fedyna (Piast Żmigród),
0:2 33min.21.Mateusz Jaros (Piast Żmigród),
1:2 36min.77.Łukasz Zakrzewski (Stilon Gorzów Wielkopolski),
2:2 50min.6.Mateusz Ogrodowski (Stilon Gorzów Wielkopolski),
3:2 54min.14.Kamil Pilarski (C) (Piast Żmigród, bramka samobójcza),

3:3 57min.11.Paweł Kohut (Piast Żmigród),
4:3 60min.8.Krzysztof Kaczmarczyk (Stilon Gorzów Wielkopolski),
5:3 62min.21.Robert Świtaj (C) (Stilon Gorzów Wielkopolski),
6:3 66min.27.Mustafa Ouédraogo (Stilon Gorzów Wielkopolski),

Stadion OSiR: ul. Olimpijska 46, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
Sędziowali: Główny - Paweł Łapkowski (Świebodzin), Asystenci - Piotr Maczalski (Świebodzin), Sebastian Chudy (Świebodzin, Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów:
23.09.2017r.Sobota godz.17:00 
KGHM Zanam Polkowice - Stal Brzeg 3:2!!!
1:0 24min.21.Piotr Azikiewicz(KGHM Zanam Polkowice),
2:0 37min.26.Mateusz Piotrowski(KGHM Zanam Polkowice, rzut karny),
3:0 40min.26.Mateusz Piotrowski(KGHM Zanam Polkowice, rzut karny),

3:1 50min.19.Dominik Bronisławski (Stal Brzeg),
3:2 70min.9.Dawid Lipiński (Stal Brzeg),
Stadion Miejski w Polkowicach: ul. Kopalniana 4, 59-100 Polkowice,
Sędziowali: Główny - Łukasz Groń (Zabrze), Asystenci - Marcin Rusek (Chorzów), Mariusz Goriwoda (Gliwice, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 
24.09.2017r.Niedziela godz.12:00 

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 3:2!!!
0:1 29min.14.Sebastian Weremko (Ruch Zdzieszowice),
1:1 64min.9.Marcin Firlej (Ślęza Wrocław),
2:1 74min.8.Jakub Bohdanowicz (Ślęza Wrocław),

2:2 77min.20.Jarosław Wieczorek (Ruch Zdzieszowice),
3:2 82min.24.Oskar Małecki (Ślęza Wrocław),
Stadion Sportowy Oławka : ul. Na Niskich Łąkach 8, 50-422 Wrocław,
Sędziowali: Główny - Robert Kowalczyk (Częstochowa), Asystenci - Tomasz Barański (Częstochowa), Michał Toborek (Częstochowa, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów:
24.09.2017r.Niedziela godz.13:00

Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze 3:2!!!
0:1 16min.22.Sandi Arcon (Górnik II Zabrze),
1:1 26min.7.Mateusz Zatwarnicki (C) (Miedź II Legnica),
2:1 44min.(Górnik II Zabrze, bramka samobójcza),
3:1 45min.33.Paweł Kraus (Miedź II Legnica),

3:2 60min.20.Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze),
Stadion Miejski w Parku Miejskim: ul.Hetmańska (Boisko ze sztuczną nawierzchnią) 59-220 Legnica,
Sędziowali: Główny - Maciej Mikołajewski (Świebodzin), Asystenci - Drozd (Świebodzin), Damian Dyduch (Świebodzin, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów:
Mecze odwołane (przełożone na inny termin):
23.09.2017r.Sobota godz.16:00 

BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 
Stadion Miejski w Bielsku-Białej: ul.Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała,
Sędziowie: Główny - Hubert Sarżyński (Wrocław), Asystenci - Michał Gurgul (Wrocław), Karol Arys (Wrocław, Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów: 
*Mecz został odwołany!!!! Powodem przełożenia meczu BKS Stal - Pniówek Pawłowice Śląskie są fatalne warunki atmosferyczne, nieprzychylne prognozy pogody oraz zły stan murawy boiska na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.
Znany jest już nowy termin meczu: 11.10.2017r.Środa o godzinie 15:00.
24.09.2017r.Niedziela godz.15:30

REKORD BIELSKO-BIAŁA - Lechia Dzierżoniów 
Stadion Rekordu: ul.Startowa 13, 43-309 Bielsko-Biała,
Sędziowie: Główny - Szymon Grabara (Sosnowiec), Asystenci - Marcin Kwiecień (Dąbrowa Gornicza), Andrzej Zawiślak (Dąbrowa Górnicza, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 
* Spotkanie Odwołane!!!! Po trwających od kilku dni obfitych opadach deszczu nasiąknięta wodą murawa boiska stadionu przy Startowej 13 nie nadaje się do gry.Nowy termin spotkania 11.10.2017r.Środa godz.15:00 
23.09.2017r.Sobota godz.18:00 

Skra Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry 
Stadion Stolze Skra: ul. Loretańska 20, 42-226 Częstochowa, 
Sędziowie: Główny - Adrian Markiewicz (Mikołów), Robert Reguła (Katowice), Dawid Griner (Chorzów, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów:
*Długotrwałe opady deszczu sprawiły, że płyta boiska przy ul. Loretańskiej stoi w wodzie. W tej sytuacji sobotni mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry został odwołany!!! Nowy termin meczu to 18.10.2017r.Środa godz. 18:00.

24.09.2017r.Niedziela godz.16:00
Unia Turza Śląska - Zagłębie II Lubin
Stadion: Ul.Bogumińska 17, 44-351 Turza Śląska,
Sędziowie: Główny - Jacek Babiarz (Kluczbork), Asystenci - Jacek Tokarski (Kluczbork), Radosław Paszek (Kluczbork, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów:
*Intensywne opady deszczu i zalegająca woda na płycie naszego boiska zmusiły nas do odwołania jutrzejszego meczu III Ligi. Spotkanie przeciwko rezerwom Zagłębia Lubin zostanie rozegrane 25.10.2017r. Środa o godz. 15:00 

Żródło: własne / www.90minut.pl / www.lafy.com / www.polskieligi.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski okręg Bielsko-Biała Sezon 2017/18r.
25.11.2017, 12:00
Stadion Pioner Pisarzowice: ul.Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice,
KS Spójnia Landek 0:0 k. 3:2 BTS REKORD
KS Spójnia Landek BTS REKORD

Następny mecz

Sparingi zima 2017r.
20.01.2018, 13:00
Chełmek
MKS Trzebina - BTS REKORD
MKS Trzebina BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 17 +18 36
2. Stal Brzeg Stal Brzeg 17 +17 33
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 17 +9 33
4. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 17 +7 31
5. KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 +10 28
6. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 17 +2 27
...
10. BTS REKORD BTS REKORD 17 0 22

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!