Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD
2 Kolumbia Ronald Miguel Solorzano Herrera
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Bojdys
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
1 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 25
Dzisiaj: 191 Wczoraj: 149
Ogółem: 86121
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 10.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2017/18r.

kk szatany @02.10.2017

Wyniki 10.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2017/18r.

Wyniki 10.Kolejki III Ligi gr.3 30.09.17r. 01.10.17r. Sobota Niedziela: 



30.09.2017r.Sobota godz.13:00
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska 3:0!!!
1:0 51min.9.Maciej Firlej (Ślęza Wrocław, rzut karny),
2:0 62min.14.Jakub Jakubczyk (Ślęza Wrocław),
3:0 87min.13.Mateusz Kluzek (C) (Ślęza Wrocław),

Stadion Sportowy Oławka: ul. Na Niskich Łąkach 8, 50-422 Wrocław,
Sędziowali: Główny - Ireneusz Sipiora (Kluczbork), Asystenci - Mirosław Barszczewski (Prudnik), Patryk Ciastoń (Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: 100.
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica 3:2!!!
0:1 4min.18.Michał Bratkowski (Miedź II Legnica),
0:2 13min.33.Paweł Krauz (Miedź II Legnica),
2:1 26min.15.Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowice Śląskie),
2:2 33min.21.Michał Szczyrba (Pniówek Pawłowice Śląskie ),
3:2 45min.15.Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), 

Gminy Ośrodek Sportu: ul.Sportowa 7, 43-251 Pawłowice Śląskie, 
Sędziowali: Główny - Dawid Matyszczak (Kluczbork ) Asystenci - Daniel Szpila (Opole), Marcin Filarski (Opole, Wszyscy Opolski ZPN) 
Widzów: 150.
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała 2:2!!!
1:0 33min.23.Martins Ekwueme (Falubaz Zielona Góra),
1:1 45min.22.Jacek Jarnot (BKS Bielsko-Biała),
1:2 51min.22.Jacek Jarnot (BKS Bielsko-Biała),
2:2 75min.19.Jakub Babij (Falubaz Zielona Góra),
Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze: ul. Sulechowska 37, 65-001 Zielona Góra,
Sędziował: Damian Czukiewski (Dolnośląski ZPN),
Widzów: 100.
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Lechia Dzierżoniów - KGHM Zanam Polkowice 1:0!!!
1:0 21min.9.Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów),
*Nietrafiony rzut karny: 66min.17.Mariusz Szuszkiewicz (C) (KGHM Zanam Polkowice), bramkarz 56.Dominik Spaleniak (Lechia Dzierżoniów) obronił

Stadion Lechii Dzierżoniów: ul.Wrocławska 47, 58-200 Dzierżoniów,
Sędziowali: Główny - Marcin Celejewski (Żary), Asystenci - Dawid Kuraskiewicz (Żary), Damian Szutkowski (Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów: 400.
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg 1:0!!!
1:0 58min.11.Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice),
Stadion Miejski w Zdzieszowicach: ul.Rozwadzka, 47-330 Zdzieszowice,

Sędziowali: Główny - Robert Parysek (Głogów), Asystenci - Rafał Abramowicz (Legnica), Grzegorz Nalepa (Głogów, Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów: 250 (w tym 40 osób z Brzegu),
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Piast Żmigród - Skra Częstochowa 0:1!!!
0:1 84min.6.Piotr Mastalerz (Skra Częstochowa),
Stadion OSiR Miejski w Żmigrodzie: ul.Sportowa 13, 55-140 Żmigród,

Sędziowali: Główny - Szymon Łężny (Kluczbork), Asystenci - Przemysław Milczarek (Kluczbork), Dmitrij Zubal (Opole, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów: 300.
30.09.2017r.Sobota godz.16:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Głubczyce 2:0!!!
1:0 24min.7.Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry),
2:0 71min.7.Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry, rzut karny),

Stadion Gwarka: Ul Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry,
Sędziował: Leszek Lewandowski (Zabrze, Śląski ZPN),
Widzów: 500.
01.10.2017r.Niedziela godz.12:00 

Górnik II Zabrze - REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2!!!
0:1 3min.8.Damian Hilbrycht (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 38min.5.Michał Bojdys (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:2 88min.7.Dariusz Kamiński (Górnik II Zabrze),
Stadion KS MOSiR-u Sparta Zabrze: ul.Adama Mickiewicza 66A, 41-807 Zabrze - Mikulczyce,
Sędziowali: Grzegorz Dudek (Zielona Góra) Asystenci - Marcin Dudek (Szprotowa), Daniel Wojtowicz (Szprotowa, Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów: 100.
01.10.2017r.Niedziela godz.12:00 
Zagłębie II Lubin - Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1!!!
0:1 17min.21.Rafał Świtaj (Stilon Gorzów Wielkopolski),
Stadion Górniczny (boczne boisko): ul. Marii Skłodowskiej - Curie 98, 59-301 Lubin, 
Sędziowali: Główny - Paweł Dziopak (Tychy), Asystenci - Łukasz Kruk (Tychy), Marcin Stoń (Czaniec, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 150 (w tym grupka kibiców gości),
Żródło: własne / www.90minut.pl / www.lajfy.com / www.polskieligi.net

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

11. kolejka III liga gr.3
07.10.2017, 13:00
Rekord ul.Starowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
BTS REKORD 1:4 Pniówek Pawłowice Śląskie
BTS REKORD Pniówek Pawłowice Śląskie

Następny mecz

12. kolejka III liga gr.3
14.10.2017, 13:00
Stadion MOSiR Stadion Uniwersytecki: ul.ul. Sulechowska 37 65-147 Zielona Góra, Zielona Góra
Falubaz Zielona Góra - BTS REKORD
Falubaz Zielona Góra BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Stal Brzeg Stal Brzeg 11 +13 24
2. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 10 +13 23
3. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 10 +8 21
4. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 11 +3 20
5. Ślęża Wrocław Ślęża Wrocław 11 -1 19
6. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 11 +6 18
...
9. BTS REKORD BTS REKORD 10 0 15

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!