Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
5 Polska Marek Sobik
BTS REKORD BTS REKORD
4 Polska Łukasz Szędzielarz
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Marek Profic
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 4
Dzisiaj: 68 Wczoraj: 141
Ogółem: 102076
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 11.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2016/17r.

kk szatany @08.10.2017

Wyniki 11.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2016/17r.

Wyniki 11.Kolejki III Ligi gr.3 07.10.17r. oraz 08.10.17r. Sobota oraz Niedziela:



07.10.2017r.Sobota godz.13:00 
Polonia Głubczyce - Piast Żmigród 2:1!!!
0:1 19min.90.Damian Celuch (Piast Żmigród, rzut karny),
1:1 68min.17.Szymon Grek (Polonia Głubczyce), 
2:1 90+1min.2.Łukasz Bawoł (Polonia Głubczyce),

Stadion Miejski w Głubczycach: ul. Sportowa 1, 48-100 Głubczyce, 
Sędziowali: Główny - Krystian Stenzinger (Żagań), Asystenci - Krystian Urbański (Nowa Sól), Krzysztof Wrona (Janowiec Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów: 
07.10.2017r.Sobota godz.13:00 

REKORD BIELSKO-BIAŁA - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:4!!!
0:1 25min.6.Arkadiusz Lalko (Pniówek Pawłowice Śląskie),
0:2 41min.22.Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice Śląskie),
0:3 57min.14.Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowiice Śląskie),
0:4 70min.14.Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowiice Śląskie, rzut karny),
1:4 83min.6.Dawid Nagi (REKORD BIELSKO-BIAŁA, rzut karny),
Stadion Rekordu: ul.Statutowa 13, 43-309 Bielsko-Biała,
Sędziowali: Główny - Łukasz Sowada (Opole), Asystenci - Paweł Labsuga (Opole), Marcin Bazan (Opole, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: ok.100
07.10.2017r.Sobota godz.15:00 
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław 1:2!!! 
0:1 28min.13.Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław), 
1:1 45+4min.11.Alan Błaniewski (Stilon Gorzów Wielkopolski), 
1:2 89min.13.Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław),
Stadion OSiR w Gorzowie: ul. Olimpijska 46, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
Sędziowali: Główny - Paweł Horożaniecki (Żary), Asystenci - Jarosław Gałązka (Jasień), Michał Gołębiewski (Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: *mecz bez udziału publiczności 
07.10.2017r.Sobota godz.15:00 
BKS Stal Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry 2:3!!!
1:0 13min.22.Jacek Jarnot (BKS Stal Bielsko-Biała),
1:1 28min.7.Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry),
2:1 50min.10.Marcin Czaicki (BKS Stal Bielsko-Biała, rzut karny),
2:2 63min.8.Grzegorz Fonfara (Gwarek Tarnowskie Góry),
2:3 88min.17.Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry),

Stadion Miejski w Bielsku-Białej: ul.Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała, 
Sędziowali: Główny - Kacper Hołojda (Wałbrzych), Asystenci - Bartłomiej Nerlo (Wałbrzych), Krzysztof Dłużniak (Wałbrzych, Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 200.
07.10.2017r.Sobota godz.15:00 
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra 0:2!!!
0:1 4min.95.Przemysław Mycan (Falubaz Zielona Góra),
0:2 9min.19.Jakub Babij (Falubaz Zielona Góra, rzut karny),

Stadion w Parku Miejskim: ul.Hetmańska (Boisko ze sztuczną nawierzchnią) 59-220 Legnica,
Sędziowali: Główny - Łukasz Groń (Zabrze), Asystenci - Robert Boruta (Katowice), Marcin Giziński (Chorzów, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
07.10.2017r.Sobota godz.15:00
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów 3:1!!!
1:0 23min.6.Marcin Nowacki (C) (Stal Brzeg),
1:1 29min.6.Marcin Buryło (C) (Lechia Dzierżoniów),
2:1 45min.20.Michał Sikorski (Stal Brzeg),
3:1 84min.16.Damian Korkuś (Lechia Dzierżoniów, bramka samobójcza),

Stadion Miejski w Brzegu:ul.Sportowa 1, 49-300 Brzeg,
Sędziowali: Robert Kowalczyk (Częstochowa), Tomasz Barański (Częstochowa), Michał Toborek (Wszyscy Częstochowa, Dolnośląski ZPN),
Widzów: 500.
07.10.2017r.Sobota godz.16:00 
KGHM Zanam Polkowice - Górnik II Zabrze 1:6!!!
0:1 13min.11.David Ledecky (Górnik II Zabrze),
0:2 34min.20.Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze),
0:3 40min.11.David Ledecky (Górnik II Zabrze),

1:3 49min.26.Mateusz Piotrowski (KGHM Zanam Polkowice, rzut karny),
1:4 53min.11.David Ledecky (Górnik II Zabrze),
1:5 56min.20.Marcin Urynowicz (Górnik II Zabrze, rzut karny),
1:6 63min.35.Domnik Lasik (Górnik II Zabrze),

Stadion Miejski w Polkowicach: ul. Kopalniana 4, 59-100 Polkowice,
Sędziowali: Główny - Bartosz Owsiany (Kluczbork), Asystenci - Marek Kantor (Kluczbork), Krzysztof Glensk (Kluczbork, Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów : 
07.10.2017r.Sobota godz.17:00 

Skra Częstochowa - Zagłebie II Lubin 1:0!!!
1:0 85min.6.Piotr Mastalerz (Skra Częstochowa),
Stadion Stolze Skra: ul. Loretańska 20, 42-226 Częstochowa, 
Sędziowali: Główny - Jakub Krajewski (Skoczów), Asystenci - Leszek Niemczyk (Ustroń), Janusz Glos (Skoczów, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
08.10.2017r.Niedziela godz.15:00

Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice 1:1!!!
1:0 8min.55.Dariusz Pawlusiński (C) (Unia Turza Śląska),
1:1 13min.7.Sebastian Polak (Ruch Zdzieszowice),
Stadion Unii: Ul.Bogumińska 17, 44-351 Turza Śląska,
Sędziowali: Główny - Mateusz Maj (Wrocław), Asystenci - Krzysztof Kędzierski (Wrocław), Jakub Szkutnik (Wrocław, wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów:
Źródło: www.90minut.pl / www.lajfy.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski okręg Bielsko-Biała Sezon 2017/18r.
25.11.2017, 12:00
Stadion Pioner Pisarzowice: ul.Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice,
KS Spójnia Landek 0:0 k. 3:2 BTS REKORD
KS Spójnia Landek BTS REKORD

Następny mecz

Sparingi zima 2017r.
20.01.2018, 13:00
Chełmek
MKS Trzebina - BTS REKORD
MKS Trzebina BTS REKORD
Tabela
lp. M Br Pkt
1. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 17 +18 36
2. Stal Brzeg Stal Brzeg 17 +17 33
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 17 +9 33
4. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 17 +7 31
5. KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 +10 28
6. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 17 +2 27
...
10. BTS REKORD BTS REKORD 17 0 22

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!