Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
3 Polska Damian Hilbrycht
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Mateusz Madzia
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 34
Dzisiaj: 676 Wczoraj: 1405
Ogółem: 289434
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 11.Kolejki Futsal Ekstraklasy:

kk szatany @11.12.2017

Wyniki 11.Kolejki Futsal Ekstraklasy:

08.12-10.12.17r. oraz 20.12.17r Piątek - Niedziela oraz Środa: 



08.12.2017r.Piątek godz.20:00
LEX Kancelaria Słomniki - Piast Gliwice 2:6!!!
0:1 3:50min.10.Marcin Grzywa (Piast Gliwice),
1:1 9:20min.6.Konrad Podobiński (LEX Kancelaria Słomniki),
1:2 10:51min.92.Krzysztof Piskorz (Piast Gliwice),
1:3 24:36min.10.Marcin Grzywa (Piast Gliwice),

2:3 27:59min.7.Adam Przeniosło (LEX Kancelaria Słomniki),
2:4 30:05min.13.Przemysław Dewucki (Piast Gliwice),
2:5 32:24min.98.Sebastian Szadurski (Piast Gliwice),
2:6 33:08min.20.Michał Grecz (Piast Gliwice),

Hala Sportowa w Słomnikach: Świętego Jana Pawła II 20, 32-090 Słomniki, 
Sędziowali: Andrzej Śliwa (Pińczów), Paweł Wałęga (Dębica), Czasowy - Mariusz Krupa (Bochnia), Techniczny - Grzegorz Hamowski (Kraków),
Widzów:
09.12.2017r.Sobota godz.18:00

Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 5:1!!!
1:0 16:41min.10.Maciej Mizgajski (Clearex Chorzów),
2:0 19:42min.6.Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów),
3:0 32:43min.17.Robert Świtoń (Clearex Chorzów),
4:0 33:01min.2.Robert Gładczak (Clearex Chorzów),
5:0 37:01min.7.Mariusz Seget (Clearex Chorzów),
5:1 39:19min.10.Łukasz Frajtag (Red Dragons Pniewy),
Hala MOSiR w Chorzowie: ul.Dąbrowskiego 113, 41-500 Chorzów-Batory, 
Sędziowali: Kamil Grzębowski (Chojnice), Patryk Gryckiewicz (Toruń), Czasowy - Katarzyna Netkowska (Piekary Śląskie),
Widzów:
09.12.2017r.Sobota godz.18:00

MFK Solne Miasto Wieliczka - REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:6!!!
0:1 06:30min.41.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 07:55min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:3 15:04min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:4 26:06min.41.Michal Seidler (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
0:5 33:42min.10.Paweł Budniak (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:6 34:10min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA),

CER Solne Miasto Hala Sportowo-Widowiskowa: ul.Tadeusza Kościuszki 15, 30-020 Wieliczka, 
Sędziowali: Damian Jaruchiewicz (Knurów), Grzegorz Wiercioch (Knurów), Czasowy - Łukasz Szymczyk (Kraków), 
Transmisja internetowa: www.lajfytv.pl 
Widzów:
10.12.2017r.Niedziela godz.15:00

Pogoń 04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 1:1!!!
0:1 26:17min.1.Jędrzej Jasiński (C), (AZS UŚ Katowice),
1:1 26:48min.9.Mateusz Jakubiak (C) (Pogoń 04 Szczecin), 
Hala Miejskka: ul.Twardowskiego 12b 70-320 - Szczecin
Sędziowali: Damian Grabowski (Wałbrzych), Piotr Rybol (Kluczbork), Czasowy - Adam Sobinek (Grifice), Techniczny - Jakub Modrzejewski (Szczecin),
Widzów:
10.12.2017r.Niedziela godz.18:00

AZS UG Gdańsk - Gatta Active Zduńska Wola 3:5!!!
1:0 08:13min.7.Mikołaj Kreft (AZS UG Gdańsk), 
1:1 12:23min.7.Mateusz Olczak (Gatta Active Zduńska Wola), 
1:2 23:55min.11.Igor Sobalczyk (C) (Gatta Active Zduńska Wola), 
1:3 25:52min.14.Michał Marciniak (Gatta Active Zduńska Wola), 
2:3 30:13min.7.Mikołaj Kreft (AZS UG Gdańsk), 
2:4 33:12min.10.Daniel Krawczyk (Gatta Active Zduńska Wola), 
2:5 37:02min.11.Igor Sobalczyk (C) (Gatta Active Zduńska Wola), 

3:5 38:30min.7.Mikołaj Kreft (AZS UG Gdańsk), 
Hala AWFiS w Gdańsku: ul.Kazimierza Górskiego 1, 80-309 Gdańsk- Wrzeszcz, 
Sędziowali: Andrzej Witkowski (Rumia), Marcin Muszyński (Pabianice), Czasowy - Michał Żurawski (Gdynia), Techniczny - Marcin Skwiot (Rumia),
Widzów:
20.12.2017r.Środa godz.20:00

MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 0:4!!!

0:1 19:37min.92.Marcin Mrówczyński (FC Toruń),
0:2 35:43min.7.Marcin Mikołajewicz (C) (FC Toruń),
0:3 35:54min. 7.Marcin Mikołajewicz (C) (FC Toruń),
0:4 37:26min.10.Mykola Morozov (FC Toruń),

Transmisja internetowa: 

rel="nofollow" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; text-decoration: none; font-family: inherit;" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=B1_KTvCiTVk

Hala Sportowa: sp.nr.8: ul.Jesienna 8, 15-661 - Białystok
Sędziowali: Robert Podlecki (Lublin), Paweł Tokarkiewicz (Białystok), Czasowy - Łukasz Szczołko (Lublin), Techniczny - Jakub Rutkowski (Białystok),
Widzów:
Żródło: własne / www.futsalekstraklasa.pl / www.lajfy.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

8. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
16.09.2018, 14:00
Centrum Sportu Rekord: ul.Starowa 13, 43-309 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 6:1 Lechia Dzierżoniów
Rekord Bielsko-Biała Lechia Dzierżoniów

Następny mecz

9. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
22.09.2018, 16:00
Stadion Miejski w Zdzieszowicach: ul.Rozwadzka, 47-330 Zdzieszowice, Zdzieszowice
Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!