Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
10 Polska Damian Hilbrycht
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 2
Dzisiaj: 391 Wczoraj: 586
Ogółem: 384366
Zobacz więcej

Aktualności

III Liga: Mecz Sparingowy Zima 2018r.

kk szatany @13.03.2018

III Liga: Mecz Sparingowy Zima 2018r.

Ostatni sparing tej zimy został rozegrany w Pikarach Śląskich!!!Nieplanowana wcześniej gra kontrolna zakończyła zimowe przygotowania „rekordzistów” do wiosennej kampanii III-ligowej.

Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)

0:1 Szymański (5. min.)

0:2 Gleń (59. min.)

Rekord: Żerdka – Nagi, Bojdys, Rucki, Caputa, Gleń, Hilbrycht, Szymański, Sobik, Czernek, Hałat oraz Kucharski, Gaudyn, Madzia, Żołna, Profic, Ogrocki, Motyka, Czapla

Wiosenna premiera u III-ligowców już w najbliższy weekend, ale ze względu na kiepski stan boisk, nie ujrzymy w akcji m.in. zespół Gwarka, Rekord, Pniówka i rezerw Górnika. Szkoleniowcy pierwszych dwóch z wymienionych umówili się zatem na grę kontrolną w Piekarach Śląskich.

W poprzednim sparingu z żywiecką Koszarawą biało-zieloni błyskawicznie rozstrzygnęli kwestię zwycięstwa. Tym razem tak gładko nie było, bo i umiejętności konkurenta znacząco wyższe, ale z pewnością gol Szymon Szymańskiego z 5. minuty wydatnie ułatwił gościom realizację pomysłu na to spotkanie. Dobrze wykonany przez Damiana Hilbrychta rzut wolny z bocznego sektora boiska, instynktowne wejście pomocnika Rekordu na tzw. krótki słupek, celne trafienie i ekipa z Cygańskiego Lasu wyszła na prowadzenie. – Późnej działo się pod obu bramkami, choć chyba nieco częściej i groźniej to my atakowaliśmy Gwarka – ocenił pierwszą część meczu Piotr Jaroszek, szkoleniowiec bielszczan. – Ale też muszę podkreślić, że piłkarze z Tarnowskich Gór stwarzali ogromne zagrożenie przy stałych fragmentach. W kilku przypadkach od utraty gola uchronił nasKrzysiek Żerdka, w jednym uratowała nas poprzeczka – zaznacza trener „rekordzistów”.

Po przerwie obraz spotkania nie uległ jakiejś diametralnej zmianie, niemniej to gospodarze powinni byli doprowadzić do wyrównania. Napastnik Gwarka zmarnował sytuację sam na sam z K. Żerdką. Bardziej skuteczni okazali się nasi zawodnicy. Tuż przed upływem kwadransa drugiej połowy meczu „prezent” od defensora gospodarzy otrzymał Dawid Hałat (na zdjęciu). „Rekordzista” mógł sam rozwiązać sytuację w polu karnym, ale popełnił drobny błąd techniczny. Nie pomylił się za to optymalnie obsługując podaniem zamykającego akcję Mateusza Glenia.

Przez ostatnie pół godziny biało-zieloni skupili się na maksymalnie długim utrzymywaniu się przy piłce oraz na obronie korzystnego rezultatu. – Co nie znaczy, że zostaliśmy zepchnięci do głębokiej defensywy. „Sygnałów” w ataku z naszej strony nie brakowało, że wymienię kilka akcji Michała Czernka, uderzenia z dystansu Szymka Szymańskiego, czy efektowny strzał z dalszej odległości Marka Profica – skomentował tę fazę sparingu P. Jaroszek.

Już za tydzień czeka bielszczan gra o ligowe punkty i na „dzień dobry” wyjazdowa konfrontacja z liderem grupy trzeciej – Skrą Częstochowa.

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Bardzo pożyteczny dla nas sparing, z mocnym rywalem. Pozytywnie oceniam grę swojego zespołu, choć drobnych błędów nie ustrzegliśmy się. W końcu zagraliśmy „na zero” w tyłach – to duży pozytyw tego spotkania, podobnie jak powrót do gry rekonwalescentów – Mateusz Gaudyna i Kamila Żołny, a wkrótce powinien dołączyć jeszcze do nas po chorobie Mateusz Kubica. Podsumowując – cieszy wynik, gra jeszcze bardziej.

 Żródło: TP www.bts.rekord.com.pl Foto: (z jesiennego meczu Rekord - Gwarek) PM

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
05.12.2018, 16:00
Stadion (boczne boisko) Kużni Ustroń:ul.Sportowa, 43-450 Ustroń
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
19.01.2019, 11:00
Stadion Rekordu:ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, (boisko boczne)
KS Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała
KS Spójnia Landek Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!