Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
6 Polska Marek Sobik
BTS REKORD BTS REKORD
5 Polska Damian Hilbrycht
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Nagi
BTS REKORD BTS REKORD
3 Polska Dawid Ogrocki
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Arkadiusz Czapla
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Michał Czernek
BTS REKORD BTS REKORD
2 Polska Mateusz Gleń
BTS REKORD BTS REKORD

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 10
Dzisiaj: 217 Wczoraj: 308
Ogółem: 165751
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 17.Kolejki Ekstraklasy Futsalu:

kk szatany @13.03.2018

Wyniki 17.Kolejki Ekstraklasy Futsalu:

Wyniki 17.Kolejki Futsal Ekstraklasy 10.03.2018r.Wszystkie mecze w Sobotę:



10.03.2018r.Sobota godz.17:00 
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 3:3!!!
0:1 09:57min.11.Daniel Wojtyna (AZS UŚ Katowice),
1:1 24:13min.5.Adrian Citko (MOKS Słoneczny Stok Białystok),
2:1 26:26min.19.Marcin Firańczyk (MOKS Słoneczny Stok Białystok),
3:1 34:11min.3.Mateusz Lisowski (MOKS Słoneczny Stok Białystok),
3:2 34:28min.10.DanielWojtyna (AZS UŚ Katowice),
3:3 38:38min.1.Jędrzej Jasiński (AZS UŚ Katowice),
Hala Sportowa sp.8: ul.Jesienna 8, 15-661 Białystok,
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Sędziowali: Paweł Wałęga (Dębica), Jan Gawle (Dębica), Czasowy - Maciej Nowacki (Uhowo), Techniczny - Jacek Barteczka (Białystok),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.18:00 
Gatta Active Zduńska Wola - Pogoń 04 Szczecin 7:5!!!
1:0 4:27min.14.Michał Marciniak (Gatta Active Zduńska Wola),
1:1 13:03min.20.Artur Jurczak (Pogoń 04 Szczecin),
2:1 17:37min.10.Daniel Krawczyk (Gatta Active Zduńska Wola),
2:2 22:53min.9.Mateusz Jakubiak (C) (Pogoń 04 Szczecin),
3:2 27:23min.9.Mariusz Milewski (Gatta Active Zduńska Wola),
4:2 28:23min.14.Michał Marciniak (Gatta Active Zduńska Wola),

4:3 30:55min.46.Daniel Maćkiewicz (Pogoń 04 Szczecin),
5:3 31:39min.11.Igor Sobalczyk (Gatta Active Zduńska Wola),
5:4 34:15min.20.Artur Jurczak (Pogoń 04 Szczecin),
5:5 34:41min.9.Mateusz Jakubiak (C) (Pogoń 04 Szczecin),
6:5 34:56min.9.Mariusz Milewski (Gatta Active Zduńska Wola),
7:5 35:18min.10.Daniel Krawczyk (Gatta Active Zduńska Wola),

Hala Sportowa sp nr.6: ul.Złota 67, 98-220 Zduńska Wola, 
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Sędziowali: Paweł Tokarewicz (Białystok), Jakub Orliński (Wałbrzych), Czasowy - Marcin Muszyński (Pabianice), Techniczny - Szymon Michniewicz (Łódż),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.18:00 

Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 4:4!!!
1:0 9:24min.8.Mateusz Kostecki (Red Dragons Pniewy),
2:0 12:58min.23.Paweł Błaszczyk (Red Dragons Pniewy),
3:0 13:12min.13.Patryk Hoły (Red Dragons Pniewy),
3:1 17:44min.7.Mikołaj Kreft (AZS UG Gdańsk),
4:1 32:16min.8.Mateusz Kostecki (Red Dragons Pniewy),
4:2 32:45min.17.Piotr Wardowski (AZS UG Gdańsk),
4:3 33:25min.5.Mateusz Osiński (AZS UG Gdańsk),
4:4 36:21min.7.Mikołaj Kreft (AZS UG Gdańsk),
Hala Widowiskowo-Sportowa: ul.Wolności 20, 62-045 Pniewy,
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Sędziowali: Kamil Grzębowski (Chojnice), Michał Żurawski (Gdynia), Czasowy - Sylwester Barczykowski (Czarków), Techniczny - Marcin Łuczak (Środa Wielkopolska),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.18:00 

Piast Gliwice - Clearex Chorzów 1:4!!!
0:1 04:56min.8.Mateusz Omylak (Clearex Chorzów),
0:2 15:16min.6.Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów),
0:3 23:05min.24.Vadym Ivanov (Clearex Chorzów),
0:4 27:13min.4.Tomasz Gollly (Clearex Chorzów),
1:4 29:49min.13.Przemysław Dewucki (Piast Gliwice),
Hala Sportowa Jasna: ul.Jasna 21, 44-100 Gliwice, 
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Sędziowali: Damian Grabowski (Wałbrzych), Dominik Cipiński (Skierniewice), Czasowy - Marcin Miśta (Zawiercie), Techniczny - Katarzyna Netkowska (Piekary Śląskie),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.18:00 

MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń 2:5!!!
0:1 06:52min.7.Marcin Mikołajewicz (C) (FC Toruń),
0:2 13:39min.10.Konrad Celuba (C) (MKF Solne Miasto Wieliczka, bramka samobójcza),
0:3 18:44min.66.Mateusz Cyman (FC Toruń),
0:4 20:19min.92.Marcin Mrówczyński (FC Toruń),

1:4 30:37min.7.Wojciech Przybył (MKF Solne Miasto Wieliczka),
2:4 32:27min.7.Wojciech Przybył (MKF Solne Miasto Wieliczka),
2:5 34:06min.66.Mateusz Cyman (FC Toruń),
Hala Widowiskowo-Sportowa: ul.Tadeusza Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka, 
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Sędziowali: Grzegorz Wiercioch (Knurów), Sławomir Steczko (Kraków), Czasowy - Mariusz Krupa (Bochnia),
Widzów:
REKORD BIELSKO-BIAŁA - *LEX Kancelaria Słomniki 5:0!!! (Walkower)
*Lex Kancelaria Słomniki wycofała się z rozgrywek 

Żródło: www.futsalekstraklasa.pl / www.lajfy.com / www.TVCom.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

24. kolejka III liga gr.3
21.04.2018, 16:00
ul.Kopalniana 4, 59-100 Polkowice, Polkowice
KS ZANAM Polkowice 2:0 BTS REKORD
KS ZANAM Polkowice BTS REKORD

Następny mecz

25. kolejka III liga gr.3
28.04.2018, 13:00
Rekord ul.Starowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
BTS REKORD - Stal Brzeg
BTS REKORD Stal Brzeg
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS ZANAM Polkowice KS ZANAM Polkowice 24 +21 48
2. TS Gwarek Tarnowski Góry TS Gwarek Tarnowski Góry 23 +13 45
3. Stal Brzeg Stal Brzeg 24 +18 44
4. Skra Częstochowa Skra Częstochowa 24 +14 44
5. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 23 +8 40
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 +11 37
...
8. BTS REKORD BTS REKORD 24 +5 36

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!