Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 14
Dzisiaj: 150 Wczoraj: 826
Ogółem: 230656
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 18.Kolejki III Ligi gr.3:

kk szatany @13.03.2018

Wyniki 18.Kolejki III Ligi gr.3:

Wyniki 18.Kolejki III Ligi gr.3 10.03.2018r.oraz 11.03.2018r. Sobota oraz Niedziela:



Wyniki 18.Kolejki III Ligi gr.3 10.03.2018r.oraz 11.03.2018r. Sobota oraz Niedziela:
10.03.2018r. Sobota godz.14:00 

Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra 3:0!!!
1:0 18min.19.Łukasz Darmat (Ruch Zdzieszowice), 
2:0 53min.9.Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice), 
3:0 87min.9.Denis Sotor (Ruch Zdzieszowice),

Stadion Miejski w Zdzieszowicach: ul.Rozwadzka, 47-330 Zdzieszowice
Sędziowali: Główny Łukasz Groń (Zabrze), Asystenci - Mariusz Goriwoda (Gliwice), Grzegorz Szymanek (Katowice, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.14:00 

BKS Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce 2:1!!!
1:0 33min.8.Tomasz Musioł (BKS Stal Bielsko-Biała), 
2:0 63min.10.Marcin Czaicki (C)(BKS Stal Bielsko-Biała, rzut karny), 

2:1 79min.2.Łukasz Bawoł (Polonia Głubczyce),
Stadion Piłkarski BBOSiR tzw."Górka": ul. Młyńska 52B, 43-300 Bielsko-Biała, 
Sędziowali:Główny - Mateusz Maj (Wrocław), Asystenci - Marcin Tomalski (Wrocław), Jakub Szkutnik (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 
10.03.2018r.Sobota godz.15:00 
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin 1:4!!!
0:1 23min.19.Łukasz Moneta (Zagłębie II Lubin),
0:2 28min.19.Łukasz Moneta (Zagłębie II Lubin),

1:2 39min.9.Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów),
1:3 41min.18.Rafał Pietrzak (Zagłębie II Lubin),
1:4 49min.16.Paweł Żyra (Zagłębie II Lubin),

Stadion im. Jerzego Michałowicza:ul Wrocławska 47, 58-200 Dzierżoniów, 
Sędziowali: Główny - Krystian Stenzinger (Żagań), Asystenci - Krystian Urbański (Nowa Sól), Krzysztof Wrona (Janowiec, Wszyscy Lubuski ZPN)
Widzów: 180.
10.03.2018r.Sobota godz.15:00
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa 3:1!!!
1:0 18min.13.Przemysław Mystkowski (Miedź II Legnica),
1:1 41min.19.Daniel Rumin (Skra Częstochowa),
1:2 45min.14.Kornel Osyra (Miedź II Legnica),
1:3 90min.2.Antoni Konderak (Miedź II Legnica),

Stadion: ul.Hetmańska 2, 59-200 Legnica,
Sędziowali: Główny - Paweł Horożaniecki (Żary), Asystenci - Jarosław Gałązka (Jasień), Mariusz Maćko (Jasień, Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów:
10.03.2018r.Sobota godz.16:00

Klub Sportowy Polkowice - Unia Turza Śląska 6:0!!!
1:0 10min.7.Arkadiusz Lalko (Unia Turza Śląska, bramka samobójcza),
2:0 12min.8.Wojciech Konefał (KGHM Zanam Polkowice),
3:0 15min.18.Michał Bednarski (KGHM Zanam Polkowice, rzut karny),
4:0 23min.9.Wojciech Galas (KGHM Zanam Polkowice),
5:0 75min.1.Damian Primel (KGHM Zanam Polkowice, rzut karny),
6:0 81min.8.Wojciech Konefał (KGHM Zanam Polkowice),

Stadion: ul. Kopalniana 4, 59-100 Polkowice, 
Sędziowali: Główny - Bartosz Owsiany (Opole), Asystenci - Maciej Kosarzecki (Opole),Krzysztof Glensk (Opole,Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów: 150.
11.03.2018r.Niedziela godz.13:00 
Śleza Wrocław - Stal Brzeg 2:3!!!
0:1 39min.18.Damian Celuch (Stal Brzeg),
1:1 42min.5.Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław), 
1:2 80min.19.Dominik Bronisławski (Stal Brzeg),
2:2 85min.9.Marcin Firlej (Ślęza Wrocław),
2:3 90+7min.10.Marcin Nowacki (C) (Stal Brzeg, rzut karny),
Stadion Piłkarski Młodzieżowe Centrum Sportu: ul.Sztabowa 101, 53-310 Wrocław,
Sędziowali: Główny - Adrian Markiewicz (Katowice), Asystenci - Adam Jakubczyk (Katowice), Damian Rokosz (Katowice), Techniczny - Marek Kofin (Katowice, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 435.
Mecze przełożone:
04.04.2018r.Środa godz.16:00 

REKORD BIELSKO-BIAŁA - Stilon Gorzów Wielkopolski 
Stadion Rekordu: ul.Startowa 13, 43-309 Bielsko-Biała, 
Sędziowie: Główny - Szymon Łężny (Kluczbork) Asystenci - (Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów:
04.04.2018r.Środa godz.17:00 

Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
Gminny Ośrodek Sportu: ul. Sportowa 7, 43-251 Pawłowice Śląskie,
Sędziowie: Główny - Damian Sylewstrzak (Wrocław) Asystenci - Jakub Zalewski (Wrocław), Michał Hnatkiecz (Wrocław, Wszyscy Dolnośląski ZPN)
Widzów: 
25.04.2018r.Środa godz.16:00 

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 
Stadion Sparty Zabrze: ul.Mickiewicza 66a, 41-800 Zabrze, 
Sędziowie: Główny - Miroslaw Górecki (Ruda Śląska), Asystenci - (Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 
Żródło: własne / www.lajfy.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
18.07.2018, 11:00
43-450 Ustroń
MFK Ružomberok B 1:0 Rekord Bielsko-Biała
MFK Ružomberok B Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe: Lato 2018r.
28.07.2018, 16:00
Centrum Sportu Rekord: ul.Starowa 13, 43-309 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Hutnik Kraków
Rekord Bielsko-Biała Hutnik Kraków
Ostatnie wyniki
drużyna wynik drużyna

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!