Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
10 Polska Damian Hilbrycht
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 7
Dzisiaj: 374 Wczoraj: 586
Ogółem: 384349
Zobacz więcej

Aktualności

Reprezentacja Polski w Futsalu:

kk szatany @13.03.2018

Reprezentacja Polski w Futsalu:

To będzie wielki tydzień dla Biało-Czerwonych!!!Przedstawiciele pięciu klubów Futsal Ekstraklasy oraz dwóch z zaplecza FE będą mieć okazję zagrać z futsalowym hegemonem, czyli reprezentacją Brazylii. Spotkania te odbędą się w dniach 30 marca i 1 kwietnia w Kurytybie. Trener Błażej Korczyński kilka dni temu ogłosił kadrę na te mecze.

Wśród czternastki jest kilka niespodzianek. Przede wszystkim Sebastian Leszczak z Clearexu Chorzów, który bardzo wysoką dyspozycją strzelecką otworzył sobie drzwi do reprezentacji. - Kadra to marzenie każdego zawodnika, również moje. Ciężko pracuje, by być coraz lepszym. Chcę zaistnieć w reprezentacji, bo to kolejny krok. Nie chcę jednak mówić o tym czy jestem w życiowej formie. Wierzę, że to co najlepsze jeszcze przede mną. Najważniejsze to ciężko i spokojnie pracować – mówi zawodnik, który próbował swoich sił również na zielonych boiskach. Dopiero jednak występy w tym sezonie na parkietach Futsal Ekstraklasy sprawiły, że o tym zawodniku zrobiło się bardzo głośno. W Białymstoku dla Clearexu zdobył pięć bramek, cztery w jednym meczu zdobył już także jesienią, jeszcze w barwach beniaminka ze Słomnik. 

 

Zawodnikami, którzy wracają do kadry są natomiast Michał Wojciechowski (FC Toruń) i Michał Marek z Rekordu Bielsko-Biała. Ten pierwszy jest zawodnikiem bardziej doświadczonym, był już próbowany u duetu trenerskiego Andrzej Bianga – Błażej Korczyński. Michał Marek również jest obserwowany przez sztab trenerski, a dobra gra Rekordu jest zauważalna również w powołaniach.

 

W porównaniu z kadrą na Mistrzostwa Europy w czternastce nie ma Przemysława Dewuckiego (Piast Gliwice), Macieja Mizgajskiego (Clearex Chorzów) i Artura Popławskiego (Rekord Bielsko-Biała). Łącznie na dwumecz zostało powołanych czterech graczy FC Toruń, po trzech – Clearexu Chorzów i Rekordu Bielsko-Biała, jednego przedstawiciela mają Piast Gliwice oraz Red Dragons Pniewy oraz pierwszoligowe GSF Gliwice i Red Devils Chojnice.

 

Warto jeszcze zwrócić uwagę na termin meczów z „canarinhos”. Pierwsze spotkanie odbędzie się bowiem w Wielki Piątek, drugie spotkanie w Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych. - Święta to wyjątkowo okres, czas z bliskimi, ale reprezentacja to również rzecz... święta. A trzeba też pamiętać, z kim gramy – mówi Michał Widuch.

 

Żródło: www.futsalekstraklasa.pl Foto: MOKS Słoneczny Stok Białystok

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
05.12.2018, 16:00
Stadion (boczne boisko) Kużni Ustroń:ul.Sportowa, 43-450 Ustroń
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
19.01.2019, 11:00
Stadion Rekordu:ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, (boisko boczne)
KS Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała
KS Spójnia Landek Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!