Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
10 Polska Damian Hilbrycht
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 1
Dzisiaj: 286 Wczoraj: 586
Ogółem: 384261
Zobacz więcej

Aktualności

Futsal: Rekord śrubuje rekordy!!!

kk szatany @16.03.2018

Futsal: Rekord śrubuje rekordy!!!

Bielszczanie wygrywają mecz za meczem a Jan Picheta liczy, sumuję,piszę...Czwartkowa wygrana 7:1 z KS Polkowice w ćwierćfinale rozgrywek o Halowy Puchar Polski była dwudziestym zwycięstwem Rekordu Bielsko-Biała w sezonie 2017/18. „Rekordziści” mają na koncie pasmo 17-stu wygranych z rzędu w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy oraz trzy triumfy w zmaganiach Halowego Pucharu Polski. Gdyby jednak dodać do tego jeszcze wrześniowe zwycięstwo w meczu o Superpuchar Polski z Cleareksem 5:0 oraz dwa ostatnie zwycięskie mecze ligowe w rozgrywkach poprzedniego sezonu, to serial zwycięstw Rekordu wskazuje na liczbę 23.

Jeszcze bardziej imponująca jest seria Rekordu, jeśli weźmiemy pod uwagę mecze ligowe i pucharowe bez porażki. Ostatnią przegraną rekordziści zanotowali w spotkaniu z Cleareksem w Chorzowie (0:1) w finale rozgrywek o Puchar Polski 3 maja 2017 r. Odtąd aż 26 razy schodzili z boiska jako niepokonani.

W niedzielę liderów Ekstraklasy Futsalu czeka mecz z „akademikami” w Gdańsku. Mimo, iż najbliższy rywal w ostatnich latach plasuje się zwykle w okolicach strefy barażowej lub nawet spadkowej, w kontaktach z nim zalecana jest szczególna ostrożność. AZS UG Gdańsk przerwał już bowiem pasmo sukcesów Rekordu. W minionym sezonie był pierwszym zespołem, który odebrał punkty biało-zielonym. Dokonał tego w ósmej kolejce po paśmie siedmiu zwycięstw Rekordu, remisując w Gdańsku 4:4. Miejmy jednak nadzieję, że w tym sezonie drużyna z Cygańskiego Lasu zachowa zwycięską czujność i przywiezie znad Zgniłej Wisły, jak po kaszubsku zwana jest Leniwka, kolejne trzy punkty.

Żródło: pic www.bts.rekord.com.pl Foto: PM

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
05.12.2018, 16:00
Stadion (boczne boisko) Kużni Ustroń:ul.Sportowa, 43-450 Ustroń
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
19.01.2019, 11:00
Stadion Rekordu:ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, (boisko boczne)
KS Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała
KS Spójnia Landek Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!