Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 6
Dzisiaj: 262 Wczoraj: 865
Ogółem: 454213
Zobacz więcej

Aktualności

Mecze Sparingowe: Zima 2018r.

kk szatany @07.12.2018

Mecze Sparingowe: Zima 2018r.

Testowe granie dwóch bielskich zespołów na koniec 2019 roku.Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:0)

1:0 Jaroch (6. min.)

2:0 Płacheta (32. min., z rzutu karnego)

2:1 Szymański (53. min.)

2:2 Kozina (70. min.)

Rekord: Żerdka – Kasolik, Kareta, Jampich, M. Waliczek, Żołna, Wyroba, Czernek, Pietyra, testowany zawodnik, Wróbel (II połowa) Kucharski – Groń, Rucki, Płowucha, Caputa, Gleń, Madzia, Czaicki, Sobik, Szymański, Kozina

Dla pierwszoligowca mecz rozegrany w Ustroniu był okazją do sprawdzenia przydatności sześciu młodych piłkarzy, pod kątem ewentualnych występów w Podbeskidziu w dalszej części sezonu 2018/2019. W tym gronie znalazł się wychowanek naszego klubu i najlepszy strzelec III-ligowej ekipy biało-zielonych jesienią – Damian Hilbrycht. 20-latek zaprezentował się z dobrej strony, szczególnie pierwszej odsłonie, która bezspornie należała do wyżej notowanego zespołu. Z kilku błędów wynikających głównie z braku asekuracji i wzajemnej komunikacji w grze defensywnej naszego zespołu, Podbeskidzie wykorzystało dwa. Już w 6. minucie gracze pierwszoligowca z dziecinną łatwością wdarli się w pole karne, skąd Bartosz Jarosz chytrze przerzucił piłkę nad Krzysztofem Żerdką. Drugiego gola zdobył strzałem „z wapna” Przemysław Płacheta. Skądinąd skrzydłowy sam był nieco wcześniej faulowany w polu karnym „rekordzistów”. I tak jak dla pierwszoligowców potyczka miała charakter typowego test-meczu, tak podobnie, sztab zespołu z Cygańskiego Lasu zaordynował swoisty przegląd kadr, stąd liczny udział w sparingu klubowych juniorów.

Po przerwie trener Piotr Jaroszek desygnował na boisko całkiem nową jedenastkę zawodników, opartą raczej na bardziej doświadczonych zawodnikach. Biało-zieloni dość szybko ograniczyli grę rywali w środku pola, coraz częściej dochodzili także do głosu w ofensywie. Sam obraz spotkania był znacznie bardziej wyrównany, ale już podbramkowe atuty należały wyłącznie do naszej drużyny. W 53. minucie arbiter podyktował „jedenastkę” za faul na Mateuszu MadziArkadiusz Leszczyńskisparował uderzenie Szymona Szymańskiego, ale nie miał szans wobec skutecznej dobitki popularnego „Simona”. Od dogrania Sz. Szymańskiego w prawej strony wzięła się bramka na 2:2. Trudną piłkę opanował będąc tyłem do bramki Marcin Kozina, który efektownym z powietrza, z półobrotu zmusił bramkarza do kapitulacji.

Żródło: TP www.bts.rekord.com.pl Foto: PM

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

23. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
13.04.2019, 16:00
Orlik: ul.Knosały 113, 41 - 992 Radzionków,, Radzionków
Ruch Radzionków 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

24. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
20.04.2019, 12:30
Centrum Sportu Rekord: ul.Starowa 13, 43-309 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - KS Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała KS Górnik Polkowice

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!