Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 12
Dzisiaj: 574 Wczoraj: 699
Ogółem: 482627
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 14.Kolejki Futsal Ekstraklasy:

kk szatany @04.04.2019

Wyniki 14.Kolejki Futsal Ekstraklasy:

Wyniki 14.Kolejki Futsal Ekstraklasy: 30.03. 31.03 oraz 01.04r. Sobota - Poniedziałek: 



30.03.20219r.Sobota godz.18:00 
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 1:2!!!(0:1)
⚽️0:1 09:44min.11.Daniel Wojtyna (AZS UŚ Katowice), 
⚽️
1:1 32:08min.10.Vitalii Lisnychenko (MOKS Słoneczny Stok Białystok),
⚽️1:2 38:08min.28.Jacek Hewlik (AZS UŚ Katowice), 
Hala Sportowa LO.nr.7: ul.Warszawaska 8, 15 - 661 Białystok,
Sędziowali: Marcin Muszyński (Pabianice), Dominik Cipiński (Skierniwice), Czasowy - Mariusz Chrzanowski (Białystok), Techniczny - Paweł Tokarewicz (Białystok), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174111-Sloneczny-Stok-Bialystok-AZS-… 
Widzów:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30.03.2019r.Sobota godz.18.00
KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice - Piast Gliwice 3:0!!!(3:0)
⚽️1:0 08:11min.81.Adriano Foliga (KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice),
⚽️2:0 10:56min.4.Elia Raffael Walty (KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice),
⚽️3:0 13:06min.20.Nuno Alexsandre Da Silva Barbosa (KS Acana Jelcz- Laskowice),

Ośrodek Sportu i Rekareakcji w Jelczu - Laskowicach: ul.Oławska 204, 55 - 220 Jelcz - Laskowice,
Sędziowali: Sławomir Steczko (Kraków), Mariusz Krupa (Bochnia), Czasowy - Sebastian Kwaśny (Legnica), Czasowy - Jakub Orliński (Wrocław), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174113-Acana-Orzel-Jelcz-Laskowice-P… 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30.03.2019r.Sobota godz.19:00 
AZS UG Gdańsk - Red Devils FC Chojnice 2:3!!!(2:1)
⚽️1:0 05:29min.12.Tomasz Poźniak (AZS UG Gdańsk),
⚽️2:0 07:15min.7.Mikołaj Kreft (C) (AZS UG Gdańsk),
⚽️2:1 15:12min.4.Andrii Burdiuh (Red Devils FC Chojnice),
⚽️2:2 20:11min.4.Andrii Burdiuh (Red Devils FC Chojnice), 
⚽️2:3 31:43min.16.Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz (Red Devils FC Chojnice),

Hala GUMed: ul. Dębowa 21, 80 - 309 Gdańsk - Żabianka,
Sędziowali: Przemysław Stelmarczyk (Bydgoszcz), Damian Dorn (Bydgosz), Czasowy - Marcin Żurawski (Gdynia), Techniczny - Krzysztof Zabojszcz (Sztum),
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174110-AZS-UG-Gdansk-Red-Devils-Choj… 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.03.2019r.Niedziela godz.18:00 
REKORD BIELSKO-BIAŁA - Gatta Active Zduńska Wola 6:0!!!(1:0)
⚽️1:0 16:15min.5.Kamil Surmiak (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
⚽️2:0 21:55min.27.Jan Janovsky (C), (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️3:0 32:09min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
⚽️4:0 34:31min.10.Paweł Budniak (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️5:0 34:51min.11.Alex Viana da Silveria Junior (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️6:0 35:16min.11.Alex Viana da Silveria Junior (REKORD BIELSKO-BIAŁA),

Centrum Sportu Rekord: ul.Startowa 13, 43 - 319 Bielsko-Biała,
Sędziowali: Tomasz Frąk (Ostrowiec świętokrzyski), Grzegorz Wiercioch (Knurów), Czasowy - Szymon Wiercioch (Gierałtowice), Techniczny - Michał Rosołek (Bytom), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174112-Rekord-Bielsko-Biala-Gatta-Ac… 
Widzów:300.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.03.2019r.Niedziela godz.18:30 
Clearex Chorzów - FC Toruń 3:1!!!(1:1)
⚽️0:1 14:36min.23.Tomasz Kriezel (FC Toruń), 
⚽️1:1 17:57min.6.Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów),
⚽️2:1 30:52min.21.Sebastian Leszczak (Clerax Chorzów), 
⚽️3:1 39:21min.6.Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów, przedłużony rzut karny), 

Hala Sportowa MOSiR w Chorzowie: ul.Dąbrowskiego 113, 41- 500 Chorzów - Batory,
Sędziowali: Damian Grabowski (Wałbrzych), Robert Podldcki (Lublin), Czasowy - Kamil Szczołko (Lublin), Techniczny - Dawid Konieczny (Pszczyna), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174109-Clearex-Chorzow-FC-Torun-14-k… 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.04.2019r.Poniedziałek godz.20:00 
MKS Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:3!!!(1:1)
⚽️1:0 19:24min.10.Konrad Prawucki (Pogoń '04 Szczecin),
⚽️1:1 19:54min.8.Mateusz Kostecki (Red Dragons Pniewy), 
⚽️1:2 35:27min.7.Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy), 
⚽️1:3 36:12min.8.Mateusz Kostecki (Red Dragons Pniewy),

Netto Arena w Szczecinie: ul.Władysława Szafera 3/5/7, 70 - 320 Szczecin, 
Sędziowali: Michał Żurawski (Gdynia), Kamil Grzębowski (Choknice), Czasowy - Adam Sobinek (Grygice), Techniczny - Jakub Modrzejewski (Szczecin), 
Transmisja TV: Sportklub Polska 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: www.futsalekstraklasa.pl / www.TVCom.pl / www.lajfy.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!