Aktualności

22.Kolejka III Liga gr.3 06.04.2019r.Sobota godz.15:00

kk szatany @08.04.2019

Bielszczanie nie zawiedli, zadanie zostało wykonane.

Mecz 22.Kolejki 3 liga Grupa 3 06.04.2019r.Sobota godz.15:00 Centrum Sportu Rekord: ul.Startowa 13, 43 - 300 Bielsko-Biała,
⚽️4:1 64min.10.Marek Sobik (C), (REKORD BIELSKO-BIAŁA),

REKORD: 89.Bartosz Kucharski - 22.Mateusz Gaudyn, 30.Konrad Kareta, 2.Dawid Jampuch, 16.Kamil Żołna (84min.11.Mateusz Waliczek), - 13.Mateusz Gleń (65min.8.Seweryn Caputa), 3.Mateusz Madzia, 20.Marcin Czaicki, 10.Marek Sobik (C),(72min.18.Paweł Brzoska), 14.Michał Czernek (80min.Michał Groń), - 23.Marcin Kozina,
Rezerwowi: 12.Krzysztof Żerdka, - 8.Seweryn Caputa, 11.Mateusz Waliczek, 18.Paweł Brzoska, Michał Groń,
Trener: Piotr Jaroszek,
Trener bramkarzy: Mateusz Potoczny,
Fizjoterapeuta: Wiaczesław Kowalczuk,
Kierownik drużyny: Krzysztof Kania,

Agropolon Głuszyna: 1.Damian Cubyłko, - 11.Patryk Słupianek (46min.18.Bartosz Sobczyński), 5.Damian Czech, 3.Wiktor Łuczak, 4.Michael Zuzel,- 15.Bartosz Zychowicz (71.min.2.Daniel Tistek), 6.Szymon Dymińczuk (46min.7.Josuha Kayode Balongun), 8.Marcel Surowiak (C),16.Kacper Kamiński, 9.Kamil Lewandowski (84min.19.Piotr Łuczka), - 17.Radosław Mikulski,
Rezerwowi: 22.Damian Rozmus - 2.Daniel Tistek,7.Joshua Kayode Balongun, 14.Bartłomiej Kupiec, 18.Bartosz Sobczyński, 19.Piotr Łuczka, 20.Oskar Sobczyk,
Trener: Andrzej Moskal,
Trener bramkarzy: Marek Moskal,
Masażysta: Tomasz Stężowski,
Kierownik drużyny: Michał Kędzior,
Żółte kartki: - 13min.6.Szymon Dymińczuk, 61min.15.Bartosz Zychowicz, 70min.3.Wiktor Łuczak, 87min.4.Michael Zuzel (Wszyscy Agropolon Głuszyna),
Sędziowali: Główny - Sławomir Smaczny (Bytom), Asystenci - Grzegorz Szymanek (Katowice), Tomasz Parzonka (Katowice, Wszyscy Śląski ZPN),
Widzów: 100

Nikt nie oczekiwał po „rekordzistach” cudu, ot wyjść na boisko i w dobrym, pewnym, przekonującym stylu ograć zespół stojący nad krawędzią spadku. Gol dla gospodarzy „wisiał” w powietrzu niemal od pierwszego gwizdka sędziego. Pasywni, schowani na własnej połowie piłkarze z Głuszyny oddali bielszczanom sporo przestrzeni do prowadzenia gry. Tym samym podopieczni Piotra Jaroszka nie musieli wkładać maksimum energii w zdobywanie terenu. Trzeba było tylko skupić się na dokładnym rozegraniu piłki oraz finalizacji. Wystarczyło jednak, iż na moment nasi zawodnicy rozluźnili szyki obronne,Mateusz Gaudyn nie upilnował Radosława Mikulskiego i goście cieszyli się z „wapna”. Eksplozja radości była jeszcze większa, gdy Marcel Surowiak celnie huknął z 11-stu metrów pod poprzeczkę. Biało-zieloni zareagowali w najlepszy z możliwych sposobów. Po dwóch bliźniaczo podobnych akcjach zawodnicy Rekordu schodzili na przerwę z prowadzeniem 2:1. WpierwKamil Żołna, i tuż przed przerwą Marek Sobik, świetnymi podaniami w pole karne obsłużyli Marcina Kozinę. Niespełna 18-letni napastnik dwukrotnie nie zawiódł.

Jak się okazało był to szczególny dzień, szczególne zawody dla „rekordzisty”. Już po przerwie, po kolejnym doskonałym podaniu K. Żołny, M. Kozina znów znalazł się we właściwym miejscu i czasie w „szesnastce” Agroplonu, kompletując hat-tricka. Dzieła dopełnił optymalnym uderzeniem z rzutu wolnego M. Sobik.

Mimo, iż gospodarze nie stracili w tym meczu gola z gry, nie będziemy wychwalać pod niebiosa bielskiej defensywy. W zasadzie poza R. Mikulskim żaden z piłkarzy z Głuszyny nie stwarzał realnego zagrożenia pod bramką Bartosza Kucharskiego. Natomiast na duże uznanie zasłużyła cała druga linia Rekordu. Rozumna gra, jej arytmia, pomysłowość, dynamika i odpowiedzialność w działaniach destrukcyjnych, to musiało przypaść do gustu.