Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 22
Dzisiaj: 557 Wczoraj: 699
Ogółem: 482610
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 15.Kolejki Ekstraklasy Futsalu:

kk szatany @08.04.2019

Wyniki 15.Kolejki Ekstraklasy Futsalu:

Wyniki 15.Kolejki Futsal Ekstraklasy: 06.04.2019r. Wszystkie mecze w Sobotę: 



Mecz rozegrany awansem 15.Kolejki Futsal Ekstraklasy 27.02.2019r.Środa godz.19:00
Piast Gliwice - Gatta Active Zduńska Wola 5:2!!!(3:1)
⚽️1:0 3:01min.12.Dominik Śmiałkowski (Piast Gliwice),
⚽️
1:1 12:54min.4.Norbert Dregier (Gatta Active Zduńska Wola),
⚽️2:1 14:57min.5.Jose Gutierrez Pepo (Piast Gliwice),
⚽️3:1 15:21min.32.Douglas Neutzling Ferreira (Piast Gliwice),
⚽️4:1 25:46min.98.Sebastian Szadurski (Piast Gliwice),
⚽️5:1 39:03min32.Douglas Neutzling Ferreira (Piast Gliwice),
⚽️
5:2 39:35min.99.Arkadiusz Szypczyński (Gatta Active Zduńska Wola),
Arena Gliwice: ul. Akademicka 50, 44-100 - Gliwice, 
Sędziowali: Paweł Wałęga (Dębica), Jan Gawle (Dębica), Czasowy - Katarzyna Netkowska (Piekary Śląskie), Techniczny - Marcin Miśta (Zawiercie),
Transmisja internetowa: www.TVCom.pl 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobora godz.18:00 
Red Dragons Pniewy - REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:4!!!(1:3)
⚽️0:1 04:56min5.Kamil Surmiak (REKORDBIELSKO-BIAŁA), 
⚽️1:1 10:27min.7.Adam Wachoński (Red Dragons Pniewy),
⚽️1:2 13:40min.9.Artur Popławski (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️1:3 19:34min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️1:4 21:55min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 

Hala Widowiskowo - Sportowa: Wolności 20, 62 - 045 Pniewy,
Sędziowali: Michał Żurawski (Gdynia), Jewgienij Adamonis (Gdynia), Czasowy - Bartłomiej Behmke (Gdynia), Techniczny - Jacek Kubiszyn (Nowa Sól), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174117-Red-Dragons-Pniewy-Rekord-Bie…
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.18:00 
FC Toruń - MKS Pogoń '04 Szczecin 5:1!!!(1:0)
⚽️1:0 18:51min.92.Marcin Mrówczyński (FC Toruń), 
⚽️2:0 23:36min.14.Remigiusz Spychalski (FC Toruń),
⚽️3:0 30:42min.23.Tomasz Kriezel (FC Toruń, przedłużony rzut karny),
⚽️4:0 34:57min.66.Mateusz Cyman (FC Toruń),
⚽️5:0 37:51min.23.Tomasz Kriezel (FC Toruń),
⚽️
5:1 39:15min.10.Konrad Prawucki (Pogoń '04 Szczecin), 
Hala UCS UMK: Ul.Świętego Józefa 17, 87-100 Toruń,
Sędziowali: Dariusz Jaruchewicz (Knurów), Katarzyna Netkowska (Piekary Śląskie), Czasowy - Tomasz Wanicki (Knurów), Techniczny - Marcin Rosołek (Bytom), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174115-FC-Torun-Pogon-Szczecin-15-ko…
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.18:00 
Red Devils FC Chojnice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:1!!!(0:0)
⚽️1:0 26:11min.4.Andrij Burdiuh (Red Devils FC Chojnice),
⚽️2:0 28:18min.16.Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz (Red Devils FC Chojnice),

⚽️2:1 34:08min.5.Adrian Citko (C) (MOKS Słoneczny Stok Białystok),
⚽️3:1 34:25min.15.Vitalij Kolesnik (C) (Red Devils FC Chojnice),
⚽️4:1 38:18min.10.Jakub Kąkol (Red Devils FC Chojnice), 
⚽️5:1 38:58min.4.Andrij Burdiuh (Red Devils FC Chojnice), 

Centrum Sportu Chojnice: ul.Huberta Wagnera 1, 89 - 600 Chojnice, 
Sędziowali: Damian Grabowski (Wałbrzych), Patryk Gryckiewicz (Toruń), Czasowy - Krzysztof Zabokszcz (Sztum), Techniczny - Krzysztof Malinowski (Piła),
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174116-Red-Devils-Chojnice-Sloneczny…
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.18:00 
AZS UŚ Katowice - KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice 2:4!!!(1:1)
⚽️1:0 05:29min.27.Michał Dubiel (AZS UŚ Katowice), 
⚽️1:1 15:29min.8.Sergio Solano Luchena (KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice),
⚽️1:2 20:53min.81.Adriano Folgia (KS AcanaOrzeł Jelcz - Laskowice), 

⚽️1:3 22:23min.17.Allyson Mendes Amantes (KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice), 
⚽️2:3 30:03min.28.Jacek Hewlik (AZS UŚ Katowice), 
⚽️2:4 35:10min.8.Sergio Solano Luchena (KS Acana Orzeł Jelcz - Laskowice), 
Hala Widowiskowo - Sportowa "Szopienice": ul.11.Listopada 16, 40 - 387 Katowice - Szopienice,
Sędziowali: Paweł Wałęga (Dębica), Andrzej Śliwa (Pińczów), Czasowy - Piotr Koloczek (Zabrze), Techniczny - Henryk Bąk (Zabrze), 
Transmisja internetowa: https://www.tvcom.pl/…/174118-AZS-US-Katowice-Acana-Orzel-J…
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.18:00 
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2:4!!!
⚽️0:1 03:44min.21.Sebastian Leszczak (Clearex Chorzów),
⚽️0:2 09:33min.7.Mariusz Seget (C) (Clearex Chorzów),
⚽️
1:2 17:31min.17.Piotr Wadrowski (AZS UG Gdańsk),
⚽️1:3 22:50min.10.Maciej Mizgajski (Clearex Chorzów),
⚽️1:4 35:26min.6.Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów),
⚽️
2:4 37:51min.10.Mateusz Wesserilng (AZS UG Gdańsk), 
Hala Widowiskowo- Sportowa: ul.Kazimierza Górskiego 1, 80 - 309 Gdańsk - Żabianka 
Sędziowali: Paweł Tokarewicz (Białystok), Mariusz Chrzanowski (Białystok), Czasowy - Marcin Skwiot (Rumia), Techniczny - Arkadiusz Piotrowski (Lębork), 
Transmisja TV: Sport Klub Polska 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: www.futsalekstraklasy.pl / www.TVCom.pl / www.lafy.com.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!