Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 6
Dzisiaj: 611 Wczoraj: 699
Ogółem: 482664
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 22.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2018/19r.:

kk szatany @08.04.2019

Wyniki 22.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2018/19r.:

Wyniki 22.Kolejki 3 liga Grupa 3 06.04.19r. Oraz 07.04.19r. Sobota oraz Niedziela 



06.04.2019r.Sobota godz.13:00 
Zagłębie II LubinStal Brzeg 0:0!!!(0:0),
Stadion Górniczy AP Zagłębia (boisko boczne nr.4): ul.Marii Skłodowskiej - Curie 98, 59 - 301 Lubin,
Sędziowali: Główny - Bartosz Szczecina (Zielona Góra), Asystenci: Andrzej Paprzycki (Zielona Góra, Krzysztof Brzeszkot (Zielona Góra, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 100.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.15:00 
REKORD BIELSKO-BIAŁA - 
Arglopon Gluszyna 4:1!!!(2:1)
⚽️1:0 20min.8.Marcel Surowiak (C) (Agropolon Głuszyna, rzut karny), 
⚽️1:1 22min.23.Marcin Kozina (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
⚽️2:1 42min.23.Marcin Kozina (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️3:1 54min.23.Marcin Kozina (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
⚽️4:1 64min.10.Marek Sobik (C) (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 

Centrum Sportu Rekord: ul.Startowa 13, 43-319 Bielsko-Biała, 
Sędziowali: Główny - Sławomir Smaczy (Bytom),Asystenci: Grzegorz Szymanek (Katowice), Tomasz Parzonka (Katowice,Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 100.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.15:00 
Miedź II Legnica - 
Ślęza Wrocław 2:0!!!(0:0)
⚽️1:0 48min.8.Przemysław Porębski (Miedź II Legnica),
⚽️2:0 87min.9.Rafał Adamski (Miedź II Legnica), 

Stadion w Parku Miejskim w Legnicy : ul.Hetmańska 2, 59 - 220 Legnica, 
Sędziowali: Główny- Mariusz Maćko (Jasień), Asystenci: Jarosław Gałązka (Jasień), Dawid Kuźmiak (Żary,Wszyscy Lubuski ZPN),
Widzów: 150.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Foto Higiena- Gać Piast Żmigród 2:2!!!(2:1)
⚽️1:0 3min.11.Michał Gałaszewski (Foto Higiena- Gać), 
⚽️2:0 18min.2.Paweł Bujakiewicz (Foto Higiena - Gać), 
⚽️2:1 39min.77.Michał Koźlik (Piast Żmigród),
⚽️2:2 90+2min.8.Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród), 
Stadion Miejski w Gaci: ul.Sportowa 1, 55 - 200 Oława, 
Sędziowali: Główny - Bartosz Owsiany (Opole), Asystenci: Krzysztof Stępień (Opole), Maciej Kosarzecki, (Opole, Wszyscy Opolski ZPN),
Transmisja internetowa: http://m.lajfy.com/match/index/date/2019-04-06/id/263704
Widzów: 200 (w tym grupka kibiców gości), 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Pniówek Pawłowice Śląskie Ruch Radzionków 0:1!!!(0:0)
⚽️0:1 90+2min.19.Kewin Rocki (Ruch Radzionków),

Stadion Gminy Ośrodek Sportu: ul.Sportowa 7, 43 - 250 Pawłowice Śląskie, 
Sędziowali: Główny - Paweł Kucharczyk (Boleścin), Asystenci: Michał Hnatkiewicz (Wrocław), Damian Nowak (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 120 (w tym 34 kibiców gości),
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Gwarek Tarnowskie Góry - 
Ruch Zdzieszowice 2:0!!!(2:0)
⚽️1:0 7min.4.Adam Dzido (Gwarek Tarnowskie Góry), 
⚽️
2:0 27min.18.Sławomir Pach (C) (Gwarek Tarnowskie Góry,rzut karny), 
Stadion Gwarka: ul.Wojska Polskiego 2, 42 - 600 Tarnowskie Góry, 
Sędziowali: Główny- Robert Kowalczyk (Częstochowa), Asystenci: Tomasz Barański (Częstochowa), Michał Toborek (Częstochowa, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 350.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06.04.2019r.Sobota godz.17:00 
MKS Kluczbork - 
Lechia Dzierżoniów 1:0!!!(0:0)
⚽️1:0 88min.23.Norbert Jaszczak (MKS Kluczbork), 
Stadion Miejski w Kluczborku: ul.Sportowa 7, 46 - 200 Kluczbork,
Sędziowali: Główny - Waldemar Socha (Bolesławiec),Asystenci: Piotr Bajer (Bolesławiec), Andrzej Socha (Bolesławiec, Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Transmisja internetowa: https://slaskie.tv/ppv-mks-kluczbork-lechia-dzierzoniow
Widzów: 400.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
07.04.2019r.Niedziela godz.14:00 
Górnik II Zabrze Warta Gorzów Wielkopolski 1:1!!!(0:1)
⚽️0:1 45min.7.Damian Szałas (C) (Warta Gorzów Wielkopolski, rzut karny), 
⚽️1:1 49min.19.Kamil Zapolnik (Górnik II Zabrze, rzut karny), 
Stadion MOSiR Sparta Zabrze: ul.Mickiewicza 66a, 41 - 800 Zabrze - Mikulczyce, 
Sędziowali: Główny - Dawid Matyszczak (Kluczbork), Asystenci: Marcin Filarski (Kluczbork), Radosław Paszek (Kluczbork, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów: 100 (w tym grupka kibiców gości), 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
07.04.2019r.Niedziela godz.16:00 
Stilon Gorzów Wielkopolski KS Górnik Polkowice 0:3!!!(0:3)
⚽️0:1 36min.16.Maciej Bancewicz (KS Górnik Polkowice), 
⚽️0:2 38min.16.Maciej Bancewicz (KS Górnik Polkowice, rzut karny), 
⚽️0:3 45min.3.Mateusz Magdziak (KS Górnik Polkowice), 

Stadion OSiR w Gorzowie: ul.Myśliborska 1, 66 - 400 Gorzów Wielkopolski, 
Sędziowali: Główny - Ireneusz Sipora (Prudnik), Asystenci: Mirosław Barszczewski (Prudnik), Patryk Ciastoń (Prudnik, Wszyscy Opolski ZPN),
Transmisja internetowa: https://gazetalubuska.pl/iii-liga-stilon-gor…/…/c2-14029121…
Widzów: 500.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: www.polskieligi.net / www.lajfy.com / www.90minut.pl /www.slaskietv.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!