Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 9
Dzisiaj: 646 Wczoraj: 699
Ogółem: 482699
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 23.Kolejki III Ligi gr.3 Sezon 2018/19r:

kk szatany @15.04.2019

Wyniki 23.Kolejki III Ligi gr.3 Sezon 2018/19r:

Wyniki 23.Kolejki 3 liga grupa 3 13.04.2019r. oraz 14.04.2019r. Sobota - Niedziela:



13.04.2019r.Sobota godz.14:00 
Piast Zmigród - 
Warta Gorzów Wielkopolski 2:0!!!
⚽️1:0 55min.26.Filip Kędzia (C) (Piast Żmigród),
⚽️2:0 67min.8.Grzegorz Mazurek (Piast Żmigród, rzut karny)

Stadion Miejski OSiR w Żmigrodzie: ul.Sportowa 13, 55 - 140 Źmigrod, 
Sędziowali: Główny - Sławomir Smaczny (Bytom),Asystenci: Dawid Woliński (Bytom), (Wszyscy Śląski ZPN), 
Transmisja internetowa: www.telewizjawzgorztrzebnickich.pl 
Widzów: 200 (w tym grupka kibiców gości), 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.14:00 
Ślęza Wrocław -
 Gwarek Tarnowskie Góry 2:0!!!(0:0)
⚽️1:0 46min.10.Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław),
⚽️2:0 90+6min.6.Adrian Repski (Ślęza Wrocław),

Stadion Sportowy Oławka: Na Niskich Łątkach 8, 50 - 442 Wrocław, 
Sędziowali: Główny - Paweł Łapkowski (Świebodzin), Asystenci: Piotr Malczarski (Świebodzin), Marcin Chudy (Świebodzin, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 100.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Ruch Radzionków REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:2!!!(0:1)
⚽️0:1 37min.9.Marcin Wróbel (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
⚽️0:2 67min.9.Marcin Wróbel (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
⚽️
1:2 74min.24.Kamil Kopeć (Ruch Radzionków),
⚽️2:2 90+3min.4.Kamil Banaś (Ruch Radzionków), 
Stadion SMS Orlik: ul.ks. dr. Józefa Knosały 113, 41 - 992 Radzionków,
Sędziowali: Główny - Hubert Sarżyński (Lutynia),Asystenci: Igor Adamczyk (Wrocław), Kamil Śmieszniak (Wrocław, Wszyscy Dolnośląski ZPN),
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Stal Brzeg - Miedź II Legnica 1:2!!!(0:1)
⚽️0:1 7min.9.Rafał Adamski (Miedź II Legnica),
⚽️
1:1 65min.18.Damian Celuch (Stal Brzeg), 
⚽️1:2 90+4min.10.Patryk Poręba (Miedź II Legnica),
Stadion Miejski w Brzegu: ul.Sportowa 1, 49 - 304 Brzeg, 
Sędziowali: Główny - Marcin Dudek (Dziećmiarowice),Asystenci: Grzegorz Dudek (Zielona Góra) , Radosław Pawlarczyk (Żary, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 200.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.16:00 
Lechia Dzierżoniów -
 Stilon Gorzów Wielkopolski 4:1!!!(0:1)
⚽️0:17min.7.Sebastian Jarosz (Stilon Gorzów Wielkopolski),
⚽️1:1 52min.13.Oskar Trzepacz (Lechia Dzierżoniów),
⚽️2:1 61min.7.Oskar Majibroda (Lechia Dzierżoniów), 
⚽️3:1 78min.26.Michał Orzechowski (Lechia Dzierżoniów),
⚽️4:1 90min.11.Szymon Brzeziecki (Lechia Dzierżoniów), 

Stadion Miejski im.Józefa Michałowicza: ul.Wrocławska 47, 58 - 200 Dzierżoniów, 
Sędziowali: Główny - Sebastian Grzebski (Nysa), Asystenci: Maciej Krzyżowski (Nysa), Mateusz Kacprzak (Nysa, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.16:00 
KS Górnik Polkowice - 
Pniówek Pawłowice Śląskie 2:0!!! (1:0)
⚽️1:0 45min.20.Rafał Karmelita (KS Górnik Polkowice),
⚽️2:0 77min.84.Marek Opałacz (KS Górnik Polkowice), 

Stadion Miejski w Polkowicach: ul.Kopalinana 4, 59-100 Polkowice,
Sędziowali: Główny - Sebastian Łężny (Kluczbork), Asystenci: Marcin Filarski (Kluczbork), Radosław Paszek (Kluczbork,Wszyscy Opolski ZPN),
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13.04.2019r.Sobota godz.17:00 
MKS Kluczbork Ruch Zdziesziowice 0:2!!!(0:1)
⚽️0:1 45min.22.Dariusz Zapotoczny (Ruch Zdzieszowice),
⚽️0:2 69min.4.Daniel Nowak (Ruch Zdzieszowice, rzut karny), 

Stadion Miejski w Kluczborku: ul.Sportowa 7, 46 - 200 Kluczbork, 
Sędziowali: Główny - Piotr Dziopak (Tychy), Asystenci: Łukasz Kruk (Tychy), Tomasz Barański (Częstochowa, Wszyscy Śląski ZPN), 
Transmisja internetowa: https://slaskie.tv/ppv-mks-kluczbork-ruch-zdzieszowice
Widzów: 400.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2019r.Niedziela godz.13:00
Zagłębie II Lubin Górnik II Zabrze 0:2!!!(0:2)
⚽️0:1 38min.19.Kamil Zapolnik (Górnik II Zabrze), 
⚽️0:2 44min.9.Krzysztof Kiklaisz (Górnik II Zabrze),

Stadion Górniczy AP KGHM Zagłębia (boczne boisko nr.4): ul.Marii Skłodowskiej - Curie 98, 59 - 301 Lubin,
Sędziowali: Główny - Krystian Steinzger (Żagań), Asystenci: Krzysztof Urabański (Nowa Sól), Michał Zięba (Zielona Góra, Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2019r.Niedziela godz.16:00
Agroplon Głuszyna - 
Foto Higiena - Gać 2:0!!!(0:0)
⚽️1:0 53min.8.Marcel Surowiak (C) (Agropolon Głuszyna, rzut karny), 
⚽️2:0 90+2min.8.Marcel Surwiak (C), (Agropolon Głuszyna, rzut karny), 

Stadion Miejski Startu Namysłów: ul. Pułaskiego 5, 46 - 100 Namysłów,
Sędziowali : Główny - Leszek Lewandowski (Gliwice), Asystenci: Mariusz Goriwoda (Gliwice), Artur Grzesiuk (Gliwice,Wszyscy Śląski ZPN),
Transmisja internetowa: http://m.lajfy.com/match/index/date/2019-04-14/id/264131
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Żródło: www.polskieligi.net / www.90minut.pl / www.lajfy.com /www.slaskietv.pl / www.telewzijawzgorztrzebnickich.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!