Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 23
Dzisiaj: 573 Wczoraj: 699
Ogółem: 482626
Zobacz więcej

Aktualności

Obsada Sędziowska 24.Kolejki III Liga grupa 3:

kk szatany @21.04.2019

Obsada Sędziowska 24.Kolejki III Liga grupa 3:

Obsada Sędziowska 24.Kolejki 3 liga grupa 3 20.04.2019r. Wszystkie mecze w Sobotę: 



20.04.2019r.Sobota godz. 11:00 

Miedź II Legnica Zagłębie II Lubin
Stadion w Parku Miejskim: ul. Orła Białego 1, 59 - 220 Legnica, 
Sędziowie: Andrzej Urban (Jelenia Góra), Asystenci - Piotr Bajer (Jelenia Góra), Łukasz Nalepa (Jelenia Góra, Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 12:30 
REKORD BIELSKO-BIAŁA - 
KS Górnik Polkowice 
Ośrodek Sportu Rekord: ul. Startowa 13, 43 - 319 Bielsko - Biała 
Sędziowie: Bartosz Owsiany (Opole) Asystenci: Krzysztof Stępięń (Opole), Maciej Kosarzecki (Opole, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz.15:00 
Stilon Gorzów wielkopolski Ruch Zdzieszowice 
Stadion OSiR w Gorzowie: ul.Myśliborska 1 66 -400 Gorzów wielkopolski, 
Sędziowie: Mateusz Maj (Trzebnica), Asystenci: Marcin Tomalski (Wrocław), Jakub Szkutnik (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00
Górnik II Zabrze Piast Żmigród 
Stadion Sparty Zabrze: ul.Mickiewicza 66a, 41 - 807 Zabrze - Mikulczyce 
Sędziowie: Łukasz Sowada (Opole), Asystenci: Wojciech Białowąs (Opole), Paweł Dul (Opole, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie Lechia Dzierżoniów 
Stadion Gimny Ośrodek Sportu: ul. Sportowa 7, 43 - 250 Pawłowice Śląskie 
Sędziowie: Sławomir Smaczny (Bytom), Asystenci: Grzegorz Szymanek (Katowice), Dawid Kiliński (Baytom, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00 
Gwarek Tarnowskie Góry Stal Brzeg 
Stadion Gwarka: ul.Wojska Polskiego 2, 41 - 900 Tarnowskie Góry, 
Sędziowie: Piotr Szypuła (Kozy), Asystenci: Wiktor Urbańczyk (Pisarzowice), Tomasz Barański (Częstochowa,Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz. 16:00 
Foto Higiena - GaćRuch Radzionków 
Stadion w Gaci: ul. Sportowa 1, 55 - 200 Oława, 
Sędziowie: Maciej Mikołajewski (Świebodzin),Asystenci: Michał Drozd (Świebodzin), Damian Dyduch (Świebodzin,Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz. 17:00 
MKS Kluczbork Ślęza Wrocław 
Stadion Miejski w Kluczborku: ul. Sportowa 7, 45 - 268 Kluczbork, 
Sędziowie: Marcin Celejowski (Lipki Wielkie),Asystenci: Dawid Kuraszkiewicz (Żary), Kamil Onichiowski (Żary,Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz. 17:30 
Warta Gorzów Wielkopolski - Agroplon Głuszuna 
Stadion OSiR w Gorzowie: ul. Mickiewicza 37 66 - 400 Gorzów Wielkopolski, 
Sędziowie: Paweł Kucharczyk (Boleścin), Asystenci: Damian Nowak (Wrocław), Michał Hnatkiewicz (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: www.dolzpn.pl / www.ksslaskizpn.pl / www.opolskapilka.pl / www.m.lubuskieks.pl

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!