Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 8
Dzisiaj: 542 Wczoraj: 699
Ogółem: 482595
Zobacz więcej

Aktualności

23.Kolejka Futsal Ekstraklasy 20.04.2019r.Sobota godz.15;00

kk szatany @21.04.2019

23.Kolejka Futsal Ekstraklasy 20.04.2019r.Sobota godz.15;00

Udane dla bielszczan otwarcie rudy finałowej.Mecz 23.Kolejki Futsal Ekstraklasy 20.04.2019r.Sobota godz.15:00 Centrum Sportu Rekord: ul.Startowa 13, 43-309 Bielsko-Biała
REKORD BIELSKO-BIAŁA -
Piast Gliwice 4:1!!!(1:0)
⚽️1:0 17:53min.10.Paweł Budniak (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
2:0 23:48min. 5.Kamil Surmiak (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
3:0 28:45min. 3.Marek Bugański (Piast Gliwice, bramka samobójcza), 

4:0 31:45min.20.Oleksandr Bondar (REKORD BIELSKO-BIAŁA), 
4:1 34:15min.
11.Alex Viana da Silviera Junior (REKORD BIELSKO-BIAŁA, bramka samobójcza),

REKORD: 1.Michał Kałuża,(84.Bartłomiej Nawrat), – 9.Artur Popławski, 20.Oleksandr Bondar, 10.Paweł Budniak, 21.Michał Marek, 27.Jan Janovsky (C), - 5.Kamil Surmiak, 6.Jan Dudek, 8.Tomasz Gąsior, 11.Alex Viana da Silviera Junior, 15.Wojciech Łasak, 23.Michał Kubik,
Trener: Andrzej Szłapa,
II Trener: Andera Bucciol,
Fizjoterapeuta: Dariusz Spisak, 
Kierownik drużyny: Krzysztof Burnecki,

Piast Gliwice: 77.Maciej Rozmus – 3.Marek Bugański, 5.Jose Luis Santiago Gutierrez, 7.Sergio Parra Bonilla, 10.Marcin Grzywa, 11.Rafał Franz (C), 12.Dominik Śmiałkowski, 13.Przemysław Dewucki, 20.Michał Grecz, 32.Douglas Neutzling Ferreria, 98.Przemysław Szadurski,
Trener: Klaudiusz Hirsch 
Fizjoterapeutka: Karolina Cieślik,
Kierownik drużyny: Miłosz Karski, Adam Tarczyński,
Sędziowali: Damian Grabowski (Wałbrzych), Robert Podlecki (Lublin), Czasowy - Kamil Szczołko (Lublin), Czasowy - Michał Rosołek (Bytom),
Transmisja TV: Sport Klub Polska:
Widzów: 300.
Żródło: www.bts.rekord.com.pl / www.piast.gliwice.pl/futsal/ /www.lajfy.com / www.futsalekstraklasa.pl 

Pierwszy krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu został zrobiony, choć dobrze usposobiony Piast postawił dość trudne warunki gry. Pierwsze dwadzieścia minut nie do końca mogło usatysfakcjonować kibiców, momentami na parkiecie było dość... świątecznie. Owszem, sporo było walki i determinacji w obu stron, ale przełożenia na podbramkowe sytuacje, a tym bardziej liczne zdobycze bramkowe, na pewno to nie miało. Sporą szansę na udane otwarcie spotkania mieli „rekordziści” na początku 3. minuty – kontratak Artura Popławskiego i Pawła Budniaka próbował sfinalizować ten pierwszy, jednak piłka odbijając się od poprzeczki wyszła poza pole gry. O ile Maciej Rozmus w gliwickiej bramce pracy nie miał szczególnie wiele, to Michał Kałuża w zasadzie wcale, a z obroną tych strzałów, które do niego dotarły nie miał najmniejszych problemów. Kluczowa dla zmiany wyniku okazała się akcja z 18. minuty spotkania - P. BudniakMichał Marek i Alex Viana „rozklepali” defensywę gliwiczan i popularny „Magic” z bliska zdobył jedyną bramkę w tej części gry.

 Równie twardo grały oba zespoły po zmianie stron, ale też więcej działo się w okolicach obu bramek, i co najważniejsze dla zgromadzonych w hali - padło zdecydowanie więcej goli. Pod koniec 24. minuty gliwickiej drużynie przytrafiła się strata w okolicy środka boiska, piłkę przejął Kamil Surmiak, efektownie ograł Marka Bugańskiego i strzałem w „długi róg” pokonał M. Rozmusa. Ten sam duet bielsko-gliwicki przyczynił się do trzeciego trafienia dla gospodarzy. Tym razem K. Surmiak zgrał piłkę do Alexa Viany, próbujący ratować w zasadzie beznadziejną sytuację M. Bugański interweniował tak nieszczęśliwie, że pokonał własnego bramkarza. Goście również mieli swoje szanse – z bliska m.in. strzelał Douglas Neutzling Ferreira – na posterunku był bramkarz miejscowych, w dość przypadkowy sposób w idealnej sytuacji znalazł się Sebastian Szadurski, ale fatalnie spudłował. Skuteczniejsi byli biało-zieloni, kiedy Oleksandr Bondar po rozegraniu autu strzałem z 10. metrów zdobył czwartego gola, stało się jasne że punkty zostaną przy Startowej.  Końcowe minuty to próba gry Piasta z wycofanym bramkarzem i w efekcie piąte trafienie naszych zawodników, tyle że tym razem samobójcze.

 Zasłużona wygrana na początek rundy finałowej, w dodatku zapewniająca naszej drużynie minimum brązowy medal w sezonie 2018/2019 – to tak dla formalności, bo jak wiemy nie o to idzie gra w tym sezonie. Następne ligowe spotkanie bielszczanie rozegrają w Chorzowie za dwa tygodnie. Teraz pora na finał Pucharu Polski w futsalu, na razie czekamy na finałowego rywala – pierwszy mecz z Piastem Gliwice lub Gattą Zduńska Wola – już za tydzień.

 

Żródło: MH www.bts.rekord.com.pl Foto: Paweł Mruczek

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!