Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
7 Polska Marcin Kozina
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
7 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Dariusz Rucki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 34
Dzisiaj: 571 Wczoraj: 699
Ogółem: 482624
Zobacz więcej

Aktualności

Wyniki 24.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2018/19r.

kk szatany @21.04.2019

Wyniki 24.Kolejki III Liga gr.3 Sezon 2018/19r.

Wyniki 24.Kolejki 3 liga grupa 3 20.04.2019r. Wszystkie mecze w Sobotę: 



20.04.2019r.Sobota godz. 11:00 
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin 1:0!!!(0:0)
⚽️1:0 52min.7.Tomasz Żylińskii (Miedź II Legnica),
Stadion w Parku Miejskim: ul. Orła Białego 1, 59 - 220 Legnica, 
Sędziowali: Andrzej Urban (Jelenia Góra), Asystenci - Piotr Bajer (Jelenia Góra), Łukasz Nalepa (Jelenia Góra, Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 12:30 
REKORD BIELSKO-BIAŁA KS Górnik Polkowice 0:2!!!(0:0)
⚽️0:1 76min.17.Mariusz Szuszkiewicz (KS Górnik Polkowice),
⚽️0:2 90+1miin.17.Mariusz Szuszkiewicz (KS Górnik Polkowice),
*Nietrafiony rzut karny: 61min.77.Piotr Azikiewicz (KS Górnik Polkowice), obronił 89.Bartosz Kucharski (REKORD BIELSKO-BIAŁA),

Ośrodek Sportu Rekord: ul. Startowa 13, 43 - 319 Bielsko - Biała 
Sędziowali: Bartosz Owsiany (Opole) Asystenci: Krzysztof Stępień (Opole), Maciej Kosarzecki (Opole, Wszyscy Opolski ZPN), 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz.15:00 
Stilon Gorzów wielkopolski - Ruch Zdzieszowice 1:0!!!(0:0)
1:0 79min.44.Michał Przybyła (Stilon Gorzów Wielkopolski, rzut karny), 
Stadion OSiR w Gorzowie: ul.Olimipijska 29, 66 -400 Gorzów wielkopolski, 
Sędziowali: Mateusz Maj (Trzebnica), Asystenci: Marcin Tomalski (Wrocław), Jakub Szkutnik (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00
Górnik II Zabrze Piast Żmigród 1:1!!! 
1:0 27min.8.Dariusz Kamiński (Górnik II Zabrze), 
1:1 34min.5.Mikołaj Juchasz (Piast Z Żmigród), 
Stadion Sparty Zabrze: ul.Mickiewicza 66a, 41 - 807 Zabrze - Mikulczyce 
Sędziowali: Łukasz Sowada (Opole), Asystenci: Wojciech Białowąs (Opole), Paweł Dul (Opole, Wszyscy Opolski ZPN), 
Transmisja internetowa: https://slaskie.tv/ppv-gornik-ii-zabrze-piast-zmigrod…
Widzów:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie  - Lechia Dzierżoniów 1:1!!! (0:1)
0:1 34min.16.Damian Korkuś (Lechia Dzierżoniów), 
1:1 58min.9.Mateusz Szatkowski (Pniówek Pawłowice Śląskie), 
Stadion Gimny Ośrodek Sportu: ul. Sportowa 7, 43 - 250 Pawłowice Śląskie 
Sędziowali: Sławomir Smaczny (Bytom), Asystenci: Grzegorz Szymanek (Katowice), Dawid Woliński (Bytom, Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 16:00 
Gwarek Tarnowskie Góry Stal Brzeg 1:1!!! (1:0)
1:0 5min.18.Sławomir Pach (C) (Gwarek Tarnowskie Góry, rzut karny),
1:1 90min.18.Damian Celuch (Stal Brzeg), 
Stadion Gwarka: ul.Wojska Polskiego 2, 41 - 900 Tarnowskie Góry, 
Sędziowali: Piotr Szypuła (Kozy), Asystenci: Wiktor Urbańczyk (Pisarzowice), Tomasz Barański (Częstochowa,Wszyscy Śląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz. 16:00 
Foto Higiena - Gać - Ruch Radzionków 4:1!!! (1:1)
1:0 11min.7.Marcin Buryło (Foto Higiena - Gać), 
1:1 28min.17.Marcin Trzcionka (Ruch Radzionków), 
2:1 47min.11.Michał Gołaszewski (Foto Higiena - Gać), 
3:1 74min.15.Dominik Wejherowski (C) (Foto Higiena - Gać), 
4:1 86min. 9.Jehor Tarnow (Foto Higiena - Gać), 

Stadion w Gaci: ul. Sportowa 1, 55 - 200 Oława, 
Sędziowali: Maciej Mikołajewski (Świebodzin),Asystenci: Michał Drozd (Świebodzin), Damian Dyduch (Świebodzin,Wszyscy Lubuski ZPN),
Transmisja internetowa: http://www.lajfy.com/match/index/date/2019-04-20/id/264476…
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r. Sobota godz. 17:00 
MKS Kluczbork Ślęza Wrocław 2:4!!! (1:1)
0:1 28min.13.Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław), 
1:1 35min.7.Dominik Lewandowski (MKS Kluczbork), 
1:2 54min.22.Hubert Muszyński (Ślęza Wrocław), 
2:2 71min.5.Kamil Nykiel (MKS Kluczbork), 
2:3 87min.21.Adrian Niewiadomski (Ślęza Wrocław), 
2:4 90+2min.20.Filip Olejniczak (Ślęza Wrocław), 

Stadion Miejski w Kluczborku: ul. Sportowa 7, 45 - 268 Kluczbork, 
Sędziowali: Marcin Celejowski (Gorzów Wielkopolski), Asystenci: Dawid Kuraszkiewicz (Żary), Kamil Onichiowski (Żary,Wszyscy Lubuski ZPN), 
Widzów: 500.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.04.2019r.Sobota godz. 17:30 
Warta Gorzów Wielkopolski Agroplon Głuszuna 1:2!!! (0:1)
0:1 45+3min.20.Mateusz Pałach (Agropolon Głuszyna), 
0:2 73min.7.Joshua Balogun Kayode (Aroplon Głuszyna), 
1:2 75min.5.Dominik Swiński (Warta Gorzów Wielkopolski, rzut karny), ,
Stadion OSiR w Gorzowie: ul. Mickiewicza 37 66 - 400 Gorzów Wielkopolski, 
Sędziowali: Paweł Kucharczyk (Boleścin),Asystenci: Damian Nowak (Wrocław), Michał Hnatkiewicz (Wrocław,Wszyscy Dolnośląski ZPN), 
Widzów: 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródło: www.polskieligi.net / www.90minut.pl / www.lajfy.com

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Poprzedni mecz

Puchar Polski Sląski ZPN Sezon 2018/19r.
22.05.2019, 17:30
Stadion LGKS 38 Podlesianka: ul. Sołtsia 25 40-748 Katowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 0:2 Rekord Bielsko-Biała
LGKS 38 Podlesianka Katowice Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

31. kolejka 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r.
25.05.2019, 17:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KS Górnik Polkowice KS Górnik Polkowice 30 +45 69
2. Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 30 +31 57
3. Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29 +25 54
4. Gwarek Tarnowski Góry Gwarek Tarnowski Góry 30 +13 50
5. Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30 +9 50
6. Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 30 +3 45
7. Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30 +2 45

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!