Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
4 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Michał Czernek
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Piotr Wyroba
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Mateusz Gaudyn
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Bartosz Guzdek
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 4
Dzisiaj: 1178 Wczoraj: 1418
Ogółem: 617976
Zobacz więcej

Terminarz: III liga gr.3, 3 liga Grupa 3 Sezon 2019/20r. Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
2 sierpnia 2019
ROW 1964 Rybnik 1:1 Ślęza Wrocław 18:00
3 sierpnia 2019
LZS Starowice Dolne 0:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 12:00
Stal Brzeg 2:1 Górnik II Zabrze 13:00
Lechia Zielona Góra 2:3 Rekord Bielsko-Biała 16:00
Gwarek Tarnowski Góry 0:3 Śląsk II Wrocław 17:00
Miedż II Legnica 1:1 Piast Żimogród 17:00
Polonia Bytom 1:2 Foto Higiena Gać 17:00
7 sierpnia 2019
LZS Starowice Dolne 0:0 Zagłębie II Lubin 18:00
10 sierpnia 2019
Śląsk II Wrocław 2:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Foto Higiena Gać 2:0 Lechia Zielona Góra 17:00
Ślęza Wrocław 1:0 Polonia Bytom 17:00
Piast Żimogród 0:0 Stal Brzeg 17:00
Gwarek Tarnowski Góry 2:1 Miedż II Legnica 17:00
MKS Kluczbork 3:3 ROW 1964 Rybnik 17:30
11 sierpnia 2019
Górnik II Zabrze 4:1 Ruch Zdzieszowice 14:00
17 sierpnia 2019
Stal Brzeg 3:2 Gwarek Tarnowski Góry 17:00
Ruch Zdzieszowice 2:1 Piast Żimogród 17:00
ROW 1964 Rybnik 3:1 Górnik II Zabrze 17:00
Ruch Chorzów 1:3 Foto Higiena Gać 17:00
LZS Starowice Dolne 0:2 Rekord Bielsko-Biała 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Zagłębie II Lubin 17:00
Polonia Bytom 3:2 MKS Kluczbork 17:00
18 sierpnia 2019
Miedż II Legnica 0:2 Śląsk II Wrocław 12:00
Lechia Zielona Góra 3:1 Ślęza Wrocław 14:00
24 sierpnia 2019
Rekord Bielsko-Biała 0:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
Foto Higiena Gać 2:0 LZS Starowice Dolne 17:00
Ślęza Wrocław 2:0 Ruch Chorzów 17:00
Górnik II Zabrze 0:1 Polonia Bytom 17:00
Piast Żimogród 4:2 ROW 1964 Rybnik 17:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:0 Ruch Zdzieszowice 17:00
Miedż II Legnica 1:1 Stal Brzeg 17:00
MKS Kluczbork 1:2 Lechia Zielona Góra 17:30
25 sierpnia 2019
Śląsk II Wrocław 1:0 Zagłębie II Lubin 12:00
30 sierpnia 2019
Stal Brzeg 2:2 Śląsk II Wrocław 17:45
31 sierpnia 2019
Lechia Zielona Góra 1:4 Górnik II Zabrze 16:00
Ruch Zdzieszowice 1:1 Miedż II Legnica 17:00
ROW 1964 Rybnik 1:4 Gwarek Tarnowski Góry 17:00
LZS Starowice Dolne 0:0 Ślęza Wrocław 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 Foto Higiena Gać 17:00
Ruch Chorzów 0:0 MKS Kluczbork 17:00
1 września 2019
Zagłębie II Lubin 2:2 Rekord Bielsko-Biała 13:30
Polonia Bytom 0:0 Piast Żimogród 17:00
4 września 2019
Rekord Bielsko-Biała 0:3 Ruch Chorzów 17:00
7 września 2019
Stal Brzeg 0:1 Ruch Zdzieszowice 13:00
Foto Higiena Gać 2:1 Zagłębie II Lubin 16:00
Ślęza Wrocław 0:2 Pniówek Pawłowice Śląskie 16:00
Piast Żimogród 0:1 Lechia Zielona Góra 16:00
Miedż II Legnica 4:1 ROW 1964 Rybnik 16:00
Śląsk II Wrocław 2:1 Rekord Bielsko-Biała 17:00
Górnik II Zabrze 2:2 Ruch Chorzów 17:00
MKS Kluczbork 1:0 LZS Starowice Dolne 19:00
10 września 2019
Gwarek Tarnowski Góry 1:1 Polonia Bytom 15:30
11 września 2019
ROW 1964 Rybnik 2:0 Stal Brzeg 18:00
14 września 2019
Zagłębie II Lubin 1:1 Ślęza Wrocław 13:00
Ruch Zdzieszowice 2:0 Śląsk II Wrocław 16:00
Polonia Bytom 2:4 Miedż II Legnica 16:00
Lechia Zielona Góra 3:3 Gwarek Tarnowski Góry 16:00
LZS Starowice Dolne 0:1 Górnik II Zabrze 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2:0 MKS Kluczbork 16:00
Ruch Chorzów 4:1 Piast Żimogród 17:30
15 września 2019
Rekord Bielsko-Biała 1:0 Foto Higiena Gać 16:00
18 września 2019
Ruch Zdzieszowice 2:0 MKS Kluczbork 16:00
Ruch Chorzów 2:0 Zagłębie II Lubin 17:00
21 września 2019
Górnik II Zabrze 2:3 Pniówek Pawłowice Śląskie 16:00
Piast Żimogród 5:0 LZS Starowice Dolne 16:00
Miedż II Legnica 4:0 Lechia Zielona Góra 16:00
Stal Brzeg 0:3 Polonia Bytom 16:00
MKS Kluczbork 1:1 Zagłębie II Lubin 17:30
22 września 2019
Śląsk II Wrocław 0:0 Foto Higiena Gać 13:00
Ślęza Wrocław 2:1 Rekord Bielsko-Biała 16:00
Ruch Zdzieszowice 3:0 ROW 1964 Rybnik 16:00
28 września 2019
ROW 1964 Rybnik 2:3 Śląsk II Wrocław 13:00
LZS Starowice Dolne 1:4 Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Zagłębie II Lubin 0:3 Górnik II Zabrze 13:00
Polonia Bytom 0:1 Ruch Zdzieszowice 16:00
Ruch Chorzów 1:1 Miedż II Legnica 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 Piast Żimogród 16:00
Foto Higiena Gać 0:4 Ślęza Wrocław 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1:3 MKS Kluczbork 16:00
29 września 2019
Lechia Zielona Góra 3:2 Stal Brzeg 14:00
5 października 2019
Śląsk II Wrocław 1:3 Ślęza Wrocław 13:00
Piast Żimogród 2:2 Zagłębie II Lubin 15:00
Gwarek Tarnowski Góry 2:1 Pniówek Pawłowice Śląskie 15:00
Miedż II Legnica 2:0 LZS Starowice Dolne 15:00
Stal Brzeg 1:2 Ruch Chorzów 15:00
Ruch Zdzieszowice 1:2 Lechia Zielona Góra 15:00
ROW 1964 Rybnik 1:2 Polonia Bytom 15:00
MKS Kluczbork 3:1 Foto Higiena Gać 17:30
6 października 2019
Górnik II Zabrze 2:3 Rekord Bielsko-Biała 15:00
8 października 2019
Gwarek Tarnowski Góry 2:0 Ruch Chorzów 15:00
12 października 2019
Zagłębie II Lubin 4:0 Gwarek Tarnowski Góry 14:00
Ruch Chorzów 2:2 Ruch Zdzieszowice 15:00
LZS Starowice Dolne 1:1 Stal Brzeg 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 5:2 Miedż II Legnica 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1:0 Piast Żimogród 15:00
Foto Higiena Gać 3:3 Górnik II Zabrze 15:00
Ślęza Wrocław 2:3 MKS Kluczbork 15:00
13 października 2019
Lechia Zielona Góra 2:1 ROW 1964 Rybnik 14:00
Polonia Bytom 2:0 Śląsk II Wrocław 15:00
19 października 2019
Piast Żimogród - Foto Higiena Gać 15:00
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała 15:00
Miedż II Legnica - Zagłębie II Lubin 15:00
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie 15:00
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice Dolne 15:00
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 15:00
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 15:00
20 października 2019
Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 13:00
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 15:00
26 października 2019
LZS Starowice Dolne - ROW 1964 Rybnik 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice 14:00
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg 14:00
Rekord Bielsko-Biała - Miedż II Legnica 14:00
Foto Higiena Gać - Gwarek Tarnowski Góry 14:00
Ślęza Wrocław - Piast Żimogród 14:00
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 16:00
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 19:20
27 października 2019
Lechia Zielona Góra - Śląsk II Wrocław 14:00
2 listopada 2019
Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze 14:00
Gwarek Tarnowski Góry - Ślęza Wrocław 14:00
Miedż II Legnica - Foto Higiena Gać 14:00
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 14:00
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin 14:00
ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie 14:00
Polonia Bytom - LZS Starowice Dolne 14:00
Piast Żimogród - MKS Kluczbork 14:00
3 listopada 2019
Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów 13:00
9 listopada 2019
Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 14:00
LZS Starowice Dolne - Lechia Zielona Góra 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom 14:00
Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik 14:00
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 14:00
Foto Higiena Gać - Stal Brzeg 14:00
Ślęza Wrocław - Miedż II Legnica 14:00
Górnik II Zabrze - Piast Żimogród 14:00
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowski Góry 16:00
16 listopada 2019
Śląsk II Wrocław - Piast Żimogród 13:30
Gwarek Tarnowski Góry - Górnik II Zabrze 13:30
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 13:30
Ruch Zdzieszowice - Foto Higiena Gać 13:30
ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 13:30
Ruch Chorzów - LZS Starowice Dolne 13:30
Miedż II Legnica - MKS Kluczbork 13:30
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 14:00
17 listopada 2019
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
23 listopada 2019
LZS Starowice Dolne - Śląsk II Wrocław 13:30
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Chorzów 13:30
Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra 13:30
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom 13:30
Foto Higiena Gać - ROW 1964 Rybnik 13:30
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 13:30
Górnik II Zabrze - Miedż II Legnica 13:30
Piast Żimogród - Gwarek Tarnowski Góry 14:00
MKS Kluczbork - Stal Brzeg 16:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

11. kolejka III liga gr.3
12.10.2019, 15:00
Centrum Sportu Rekord: ul.Starowa 13, 43-309 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 1:0 Piast Żimogród
Rekord Bielsko-Biała Piast Żimogród

Następny mecz

12. kolejka III liga gr.3
19.10.2019, 15:00
Stadion ul.Wojska Polskiego 2, 42-600 Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowski Góry Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook