Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Najlepsi strzelcy
gole zawodnik
10 Polska Damian Hilbrycht
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
5 Polska Dawid Ogrocki
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Szymon Szymański
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
3 Polska Marcin Wróbel
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Mateusz Gleń
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
2 Polska Marek Sobik
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała
1 Polska Seweryn Caputa
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 3
Dzisiaj: 347 Wczoraj: 586
Ogółem: 384322
Zobacz więcej

Terminarz: 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r., 3 Liga gr.III Sezon 2018/19r. Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
3 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 2:2 Ślęza Wrocław 17:00
4 sierpnia 2018
LZS Agroplon Głuszyna 0:2 Gwarek Tarnowski Góry 14:00
Rekord Bielsko-Biała 3:0 Górnik II Zabrze 15:00
Watra Gorzów Wielkopolski 1:1 Stilon Gorzów Wielkopolski 17:00
Piast Żimogród 1:1 MKS Kluczbork 17:00
Ruch Radzionków 4:3 Miedż II Legnica 17:00
Lechia Dzierżoniów 1:2 Stal Brzeg 17:00
Foto Higiena Gać 2:5 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
KS Górnik Polkowice 2:1 Zagłębie II Lubin 18:00
11 sierpnia 2018
Stal Brzeg 1:2 Ruch Zdzieszowice 17:00
Miedż II Legnica 1:0 KS Górnik Polkowice 17:00
Górnik II Zabrze 1:4 Ślęza Wrocław 17:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:1 Ruch Radzionków 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 Watra Gorzów Wielkopolski 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2 Piast Żimogród 17:00
Rekord Bielsko-Biała 0:0 Foto Higiena Gać 17:00
MKS Kluczbork 1:1 LZS Agroplon Głuszyna 19:00
12 sierpnia 2018
Zagłębie II Lubin 4:2 Lechia Dzierżoniów 12:00
18 sierpnia 2018
Watra Gorzów Wielkopolski 3:2 Rekord Bielsko-Biała 12:00
Piast Żimogród 0:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
Foto Higiena Gać 2:3 Górnik II Zabrze 17:00
LZS Agroplon Głuszyna 3:0 Stilon Gorzów Wielkopolski 17:00
Ruch Radzionków 2:1 MKS Kluczbork 17:00
Lechia Dzierżoniów 1:2 Miedż II Legnica 17:00
Ruch Zdzieszowice 0:2 Zagłębie II Lubin 17:00
Ślęza Wrocław 3:1 Stal Brzeg 17:00
KS Górnik Polkowice 5:3 Gwarek Tarnowski Góry 18:00
25 sierpnia 2018
Zagłębie II Lubin 1:0 Ślęza Wrocław 12:00
Górnik II Zabrze 1:3 Stal Brzeg 17:00
LZS Agroplon Głuszyna 0:5 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
Miedż II Legnica 3:3 Ruch Zdzieszowice 17:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:1 Lechia Dzierżoniów 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2:1 Ruch Radzionków 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1:1 Piast Żimogród 17:00
Foto Higiena Gać 2:1 Watra Gorzów Wielkopolski 17:00
MKS Kluczbork 0:1 KS Górnik Polkowice 19:00
29 sierpnia 2018
Ruch Radzionków 0:3 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
Watra Gorzów Wielkopolski 1:3 Górnik II Zabrze 17:00
Piast Żimogród 2:1 Foto Higiena Gać 17:00
LZS Agroplon Głuszyna 0:0 Rekord Bielsko-Biała 17:00
Lechia Dzierżoniów 0:1 MKS Kluczbork 17:00
Ruch Zdzieszowice 0:1 Gwarek Tarnowski Góry 17:00
Ślęza Wrocław 4:2 Miedż II Legnica 17:00
Stal Brzeg 3:4 Zagłębie II Lubin 17:00
KS Górnik Polkowice 5:1 Stilon Gorzów Wielkopolski 18:00
1 września 2018
Miedż II Legnica 5:0 Stal Brzeg 15:00
Rekord Bielsko-Biała 5:2 Ruch Radzionków 16:00
Watra Gorzów Wielkopolski 2:2 Piast Żimogród 16:00
Górnik II Zabrze 2:2 Zagłębie II Lubin 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 0:2 KS Górnik Polkowice 17:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:0 Ślęza Wrocław 17:00
MKS Kluczbork 0:1 Ruch Zdzieszowice 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:4 Lechia Dzierżoniów 17:00
Foto Higiena Gać 3:3 LZS Agroplon Głuszyna 17:00
8 września 2018
LZS Agroplon Głuszyna 1:0 Watra Gorzów Wielkopolski 15:00
Ruch Radzionków 1:2 Foto Higiena Gać 15:00
Ruch Zdzieszowice 3:2 Stilon Gorzów Wielkopolski 15:00
Ślęza Wrocław 1:1 MKS Kluczbork 15:00
Stal Brzeg 2:3 Gwarek Tarnowski Góry 15:00
Zagłębie II Lubin 2:2 Miedż II Legnica 15:00
Piast Żimogród 1:4 Górnik II Zabrze 17:00
Lechia Dzierżoniów 1:4 Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
KS Górnik Polkowice 4:1 Rekord Bielsko-Biała 17:00
15 września 2018
Gwarek Tarnowski Góry 1:3 Zagłębie II Lubin 15:00
MKS Kluczbork 3:0 Stal Brzeg 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:4 Ślęza Wrocław 15:00
Foto Higiena Gać 0:4 KS Górnik Polkowice 15:00
Watra Gorzów Wielkopolski 0:0 Ruch Radzionków 15:00
Piast Żimogród 5:1 LZS Agroplon Głuszyna 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Ruch Zdzieszowice 17:00
16 września 2018
Rekord Bielsko-Biała 6:1 Lechia Dzierżoniów 14:00
Górnik II Zabrze 2:2 Miedż II Legnica 17:00
22 września 2018
Miedż II Legnica 0:1 Gwarek Tarnowski Góry 15:00
Ruch Radzionków 4:2 Piast Żimogród 16:00
Lechia Dzierżoniów 3:1 Foto Higiena Gać 16:00
Ruch Zdzieszowice 4:0 Rekord Bielsko-Biała 16:00
Stal Brzeg 4:0 Stilon Gorzów Wielkopolski 16:00
KS Górnik Polkowice 3:1 Watra Gorzów Wielkopolski 17:00
23 września 2018
Zagłębie II Lubin 6:0 MKS Kluczbork 14:00
LZS Agroplon Głuszyna 3:0 Górnik II Zabrze 16:00
Ślęza Wrocław 3:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16:00
29 września 2018
MKS Kluczbork 1:2 Miedż II Legnica 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Zagłębie II Lubin 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1:1 Ślęza Wrocław 15:00
Foto Higiena Gać 2:1 Ruch Zdzieszowice 15:00
Watra Gorzów Wielkopolski 0:0 Lechia Dzierżoniów 15:00
Piast Żimogród 3:2 KS Górnik Polkowice 15:00
LZS Agroplon Głuszyna 0:2 Ruch Radzionków 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Stal Brzeg 16:00
30 września 2018
Górnik II Zabrze 0:3 Gwarek Tarnowski Góry 16:00
6 października 2018
Zagłębie II Lubin 2:1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Lechia Dzierżoniów 1:2 Piast Żimogród 15:00
Ruch Zdzieszowice 2:0 Watra Gorzów Wielkopolski 15:00
Ślęza Wrocław 1:0 Foto Higiena Gać 15:00
Stal Brzeg 2:3 Rekord Bielsko-Biała 15:00
Miedż II Legnica 3:1 Stilon Gorzów Wielkopolski 15:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:2 MKS Kluczbork 15:00
KS Górnik Polkowice 2:1 LZS Agroplon Głuszyna 16:00
Górnik II Zabrze 3:1 Ruch Radzionków 16:00
13 października 2018
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Gwarek Tarnowski Góry 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1:0 Zagłębie II Lubin 15:00
Foto Higiena Gać 2:1 Stal Brzeg 15:00
Watra Gorzów Wielkopolski 2:3 Ślęza Wrocław 15:00
Piast Żimogród 1:0 Ruch Zdzieszowice 15:00
LZS Agroplon Głuszyna 2:4 Lechia Dzierżoniów 15:00
Ruch Radzionków 1:1 KS Górnik Polkowice 15:00
MKS Kluczbork 0:1 Watra Gorzów Wielkopolski 18:00
20 października 2018
Górnik II Zabrze 1:1 MKS Kluczbork 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 0:0 Miedż II Legnica 14:00
27 października 2018
Lechia Dzierżoniów 1:3 Ruch Radzionków 14:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:0 Pniówek Pawłowice Śląskie 14:00
Ruch Zdzieszowice 3:2 LZS Agroplon Głuszyna 14:00
Stal Brzeg 1:0 Watra Gorzów Wielkopolski 14:00
Zagłębie II Lubin 1:0 Foto Higiena Gać 14:00
Miedż II Legnica 0:2 Rekord Bielsko-Biała 15:00
MKS Kluczbork 3:0 Stilon Gorzów Wielkopolski 16:00
28 października 2018
KS Górnik Polkowice 3:1 Górnik II Zabrze 14:00
Ślęza Wrocław 3:1 Piast Żimogród 14:00
3 listopada 2018
Górnik II Zabrze 3:2 Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2:0 MKS Kluczbork 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0:0 Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Foto Higiena Gać 1:3 Miedż II Legnica 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski 0:4 Zagłębie II Lubin 13:00
Piast Żimogród 0:3 Stal Brzeg 13:00
LZS Agroplon Głuszyna 0:0 Ślęza Wrocław 13:00
Ruch Radzionków 1:0 Ruch Zdzieszowice 13:00
KS Górnik Polkowice 3:1 Lechia Dzierżoniów 16:00
10 listopada 2018
Stilon Gorzów Wielkopolski 0:4 Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Lechia Dzierżoniów 0:4 Górnik II Zabrze 13:00
Ruch Zdzieszowice 0:4 KS Górnik Polkowice 13:00
Ślęza Wrocław 3:0 Ruch Radzionków 13:00
Stal Brzeg 2:0 LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Zagłębie II Lubin 2:0 Piast Żimogród 13:00
Rekord Bielsko-Biała 1:1 MKS Kluczbork 13:00
Gwarek Tarnowski Góry 2:1 Foto Higiena Gać 13:00
Miedż II Legnica 1:2 Watra Gorzów Wielkopolski 15:00
17 listopada 2018
Górnik II Zabrze 1:1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11:00
Rekord Bielsko-Biała 4:1 Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Foto Higiena Gać 3:0 MKS Kluczbork 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski 1:0 Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Piast Żimogród 1:0 Miedż II Legnica 13:00
LZS Agroplon Głuszyna 1:4 Zagłębie II Lubin 13:00
Ruch Radzionków 1:1 Stal Brzeg 13:00
Lechia Dzierżoniów 1:2 Ruch Zdzieszowice 13:00
KS Górnik Polkowice 2:1 Ślęza Wrocław 16:00
24 listopada 2018
Ślęza Wrocław 2:1 Lechia Dzierżoniów 13:00
Stal Brzeg 0:1 KS Górnik Polkowice 13:00
Zagłębie II Lubin 3:0 Ruch Radzionków 13:00
Gwarek Tarnowski Góry 1:0 Piast Żimogród 13:00
Miedż II Legnica 0:0 LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 Foto Higiena Gać 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3:1 Rekord Bielsko-Biała 13:00
Ruch Zdzieszowice 0:3 Górnik II Zabrze 13:00
9 marca 2019
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto Higiena Gać 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
MKS Kluczbork - Piast Żimogród 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Miedż II Legnica - Ruch Radzionków 13:00
Zagłębie II Lubin - KS Górnik Polkowice 13:00
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów 13:00
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 13:00
16 marca 2019
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 13:00
Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg 13:00
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin 13:00
KS Górnik Polkowice - Miedż II Legnica 13:00
Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - MKS Kluczbork 13:00
Piast Żimogród - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Foto Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała 13:00
23 marca 2019
Górnik II Zabrze - Foto Higiena Gać 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żimogród 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
MKS Kluczbork - Ruch Radzionków 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - KS Górnik Polkowice 13:00
Miedż II Legnica - Lechia Dzierżoniów 13:00
Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice 13:00
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 13:00
30 marca 2019
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 13:00
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin 13:00
Ruch Zdzieszowice - Miedż II Legnica 13:00
Lechia Dzierżoniów - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
KS Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 13:00
Ruch Radzionków - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Piast Żimogród - Rekord Bielsko-Biała 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - Foto Higiena Gać 13:00
6 kwietnia 2019
Górnik II Zabrze - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
Foto Higiena Gać - Piast Żimogród 13:00
Rekord Bielsko-Biała - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Radzionków 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - KS Górnik Polkowice 13:00
MKS Kluczbork - Lechia Dzierżoniów 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - Ruch Zdzieszowice 13:00
Miedż II Legnica - Ślęza Wrocław 13:00
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg 13:00
13 kwietnia 2019
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice 13:00
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze 13:00
Stal Brzeg - Miedż II Legnica 13:00
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Lechia Dzierżoniów - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
KS Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - Foto Higiena Gać 13:00
Piast Żimogród - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
20 kwietnia 2019
Górnik II Zabrze - Piast Żimogród 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Foto Higiena Gać - Ruch Radzionków 13:00
Rekord Bielsko-Biała - KS Górnik Polkowice 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice 13:00
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - Stal Brzeg 13:00
Miedż II Legnica - Zagłębie II Lubin 15:00
27 kwietnia 2019
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Stal Brzeg - MKS Kluczbork 13:00
Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała 13:00
KS Górnik Polkowice - Foto Higiena Gać 13:00
Ruch Radzionków - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - Piast Żimogród 13:00
Miedż II Legnica - Górnik II Zabrze 15:00
1 maja 2019
Górnik II Zabrze - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Piast Żimogród - Ruch Radzionków 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - KS Górnik Polkowice 13:00
Foto Higiena Gać - Lechia Dzierżoniów 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 13:00
MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - Miedż II Legnica 13:00
4 maja 2019
Gwarek Tarnowski Góry - Górnik II Zabrze 13:00
Zagłębie II Lubin - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 13:00
Ruch Zdzieszowice - Foto Higiena Gać 13:00
Lechia Dzierżoniów - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
KS Górnik Polkowice - Piast Żimogród 13:00
Ruch Radzionków - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Miedż II Legnica - MKS Kluczbork 15:00
11 maja 2019
Ruch Radzionków - Górnik II Zabrze 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - KS Górnik Polkowice 13:00
Piast Żimogród - Lechia Dzierżoniów 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice 13:00
Foto Higiena Gać - Ślęza Wrocław 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedż II Legnica 13:00
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
18 maja 2019
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała 13:00
Stal Brzeg - Foto Higiena Gać 13:00
Ślęza Wrocław - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
Ruch Zdzieszowice - Piast Żimogród 13:00
Lechia Dzierżoniów - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
KS Górnik Polkowice - Ruch Radzionków 13:00
Miedż II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie 15:00
25 maja 2019
Górnik II Zabrze - KS Górnik Polkowice 13:00
Ruch Radzionków - Lechia Dzierżoniów 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - Ruch Zdzieszowice 13:00
Piast Żimogród - Ślęza Wrocław 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg 13:00
Foto Higiena Gać - Zagłębie II Lubin 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Miedż II Legnica 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork 13:00
1 czerwca 2019
Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze 13:00
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie 13:00
Miedż II Legnica - Foto Higiena Gać 13:00
Zagłębie II Lubin - Watra Gorzów Wielkopolski 13:00
Stal Brzeg - Piast Żimogród 13:00
Ślęza Wrocław - LZS Agroplon Głuszyna 13:00
Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionków 13:00
Lechia Dzierżoniów - KS Górnik Polkowice 13:00
Gwarek Tarnowski Góry - Rekord Bielsko-Biała 15:00
5 czerwca 2019
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 13:00
Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów 13:00
KS Górnik Polkowice - Ruch Zdzieszowice 13:00
Ruch Radzionków - Ślęza Wrocław 13:00
LZS Agroplon Głuszyna - Stal Brzeg 13:00
Piast Żimogród - Zagłębie II Lubin 13:00
Watra Gorzów Wielkopolski - Miedż II Legnica 13:00
Foto Higiena Gać - Gwarek Tarnowski Góry 13:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stilon Gorzów Wielkopolski 13:00
8 czerwca 2019
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała 17:00
MKS Kluczbork - Foto Higiena Gać 17:00
Gwarek Tarnowski Góry - Watra Gorzów Wielkopolski 17:00
Miedż II Legnica - Piast Żimogród 17:00
Zagłębie II Lubin - LZS Agroplon Głuszyna 17:00
Stal Brzeg - Ruch Radzionków 17:00
Ślęza Wrocław - KS Górnik Polkowice 17:00
Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów 17:00
15 czerwca 2019
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice 17:00
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław 17:00
KS Górnik Polkowice - Stal Brzeg 17:00
Ruch Radzionków - Zagłębie II Lubin 17:00
LZS Agroplon Głuszyna - Miedż II Legnica 17:00
Piast Żimogród - Gwarek Tarnowski Góry 17:00
Watra Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork 17:00
Foto Higiena Gać - Stilon Gorzów Wielkopolski 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 17:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
05.12.2018, 16:00
Stadion (boczne boisko) Kużni Ustroń:ul.Sportowa, 43-450 Ustroń
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 Rekord Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała

Następny mecz

Mecze Sparingowe Zima 2018/19r.
19.01.2019, 11:00
Stadion Rekordu:ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała, (boisko boczne)
KS Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała
KS Spójnia Landek Rekord Bielsko-Biała
Najczęściej czytane
Brak aktualności

Facebook

Klub Kibica "SZATANTY" Stowarzyszenie klubu kibica "SZATANY" składa się z paru kibiców którzy poświęcają swój czas żeby był na każdym meczu doping, chłopaki starają się dopingują z całych sił, jeżdzą po całej Polsce za swoją drużyną już nie raz to udowodnili, jeżeli zależy ci na tym klubie to zapraszamy do pomagania w dopingu na meczeach zarówno III Ligi oraz Futsal Ekstraklasy im więcej nas będzie tym lepiej piłkarze bardzo cenią że jest doping więc mają nadzieję że ich nie zawiedziemy więc AVE BTS i zapraszamy do młyna!!!!